21:36
17/6/2010

Z nieskrywaną radością informujemy, że wszystkie miejsca na ogłoszone przez nas niedawno szkolenie z bezpieczeństwa webaplikacji rozeszły się w ciągu kilku godzin od momenu opublikowania o nich informacji na Niebezpieczniku. Ponieważ zainsteresowanych jest sporo, a na liście oczekujących na miejsce wisi nam jeszcze ok. 20 osób, poniżej podajemy dodatkowe terminy, w których będziemy organizować szkolenia z atakowania i ochrony webaplikacji. Zapraszamy do zapisów!

Dodatkowe terminy

 • 12-13 sierpnia 2010, Kraków. [opis szkolenia]
  W tej grupie są jeszcze tylko 4 wolne miejsca — radzę się więc pospieszyć z rejestracją :-)
 • 6-7 września 2010, Kraków. [opis szkolenia]
  (Wolnych 10/10 miejsc)
Aby zgłosić się na któreś z powyższych szkoleń wypełnij ten formularz.

Przypominamy, że ze szczegółowym opisem szkoleń można zapoznać się w dziale szkolenia. Oprócz terminu, nic się nie zmienia; cena, zawartość i cała reszta taka sama jak poprzednio. Szkolenia realizujemy wspólnie z firmą Compendium — prowadzącym jest Piotr Konieczny, założyciel Niebezpiecznika.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Zapraszamy do Poznania..

 2. Zapraszamy do Poznania a ja zapraszam jakiegoś sponsora bo chętnie bym poszedł ale przy moich miesięcznych dochodach ok. 100zł to ciężko będzie się wbić ;)

 3. Albo gdzieś w okolice szczecina ;)

 4. Poznań zaprasza!

 5. Niestety, na razie tylko Kraków. Zapraszamy serdecznie i Pomorze i Wielkopolske. Knajpki i miasto godne odwiedzenia, a charakterem mieszkańcy Krakowa przypominają Poznaniaków ;)

 6. Poczekam jescze trochę, będzie w Warszawie, wtedy się wybiorę ;)

 7. Nom niestety się nie załapię , ale może na któreś następne z kolei będę miał szanse :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: