17:55
19/10/2022

* Dołącz do hackathonu UKNF!

Supervision_Hack to pierwszy maraton programowania, organizowany przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, który odbędzie się 21-23 października 2022! Zadaniem uczestników jest stworzenie innowacyjnych rozwiązań dla rynku finansowego oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa. Umysły uczestników hackathonu skupią się głównie na analizie danych oraz wykorzystaniu AI, Machine Learningu czy umiejętności web scrappingowych.

Łączna pula nagród podczas hackathonu wynosi 120 000 PLN!

1 miejsce – 30 000 PLN,
2 miejsce – 20 000 PLN,
3 miejsce – 10 000 PLN

Do gry możecie dołączyć pod tym adresem, a więcej informacji znajdziecie na stronie https://supervisionhack.pl/

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. N1TMLLTGFD3531T3WG-TJ8M

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: