8:01
13/7/2014

Litwini, przez granicę Rosyjską w Kaliningradzie. Dron miał 4m rozpiętości skrzydeł i zatrzymano go z 10kg papierosów na pokładzie.

Przemytnicy nie korzystają jednak z najnowszej technologii — drona zbudowali sami. Rosjanie szacują, że na szkielet samolotu wydali ok… 10 dolarów.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A gdzie [lost+found]?

 2. Cały samolot z GPS za $10? Haha, co za bzdura. Złapali tylko jakiegoś biednego modelarza i dorobili mu łatke przemytnika. Jakie to typowe u ruskich.

  • Nigdzie nie jest napisane, że za $10 cały dron był zbudowany, lecz tylko jego szkielet.

  • A czego w słowie SZKIELET nie zrozumiałeś? “Rosjanie szacują, że na SZKIELET samolotu wydali ok… 10 dolarów.”

 3. Szkielet… Balasa i deprom… Całkiem realne…

 4. Skąd Litwini wracali? – Z nocnej wracali wycieczki,
  Wieźli łupy bogate, w zamkach i cerkwiach zdobyte.

  • :)

  • Ocho, gimbaza do poprawki powtarza!

   ;]

 5. Wygląda jak badziew, ale lata na GPS, sam zrzuca paczki i ma udźwig 10 kilo. Jestem pod wrażeniem :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: