13:03
9/2/2010

Dzień Bezpiecznego Internetu

Poniższa wiadomość to informacja prasowa nadesłana do Niebezpiecznika poprzez formularz kontaktowy. Nie pojawia się ona na głównej stronie vortalu ani w kanale RSS. Została opublikowana w dziale Prasownica, ponieważ jedną z misji Niebezpiecznika jest wspieranie polskich firm z branży IT Security poprzez publikowanie ich oferty handlowej. Redakcja Niebezpiecznika może, ale nie musi podzielać opinii znajdujących się w poniższym tekscie. Zachowano pisownię oryginału.

Dziś, 9 lutego br., obchodzony jest Europejski Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji Panda Security Polska udostępniła internautom bezpłatnie dwa rozwiązania zabezpieczające: 30-dniową wersję Panda Internet Security 2010 oraz program Panda Cloud Antivirus.

Dzień Bezpiecznego Internetu, ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej, obchodzony jest co roku w całej Europie. Celem tego przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na problem cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży oraz konieczność bezpiecznego dostępu do zasobów internetowych. Polska jest z programem już 6 rok z rzędu. Firma Panda Security, jak co roku, specjalnie na tą okazję udostępniła internautom bezpłatną 30-dniową wersję programu Panda Internet Security 2010. Program pobrać można m.in. ze strony www.pspolska.pl/dbi.

Ochrona w internecie może być opłacalna

Panda Security każdego dnia chroni użytkowników przed wszelkimi zagrożeniami elektronicznymi. W Dniu Bezpiecznego Internetu firma poszła jednak krok dalej. Instalacja 30-dniowej wersji programu Panda Internet Security 2010 w dniu 9 lutego 2010 r. pozwoli na późniejszy zakup pełnej wersji programu z rabatem wynoszącym aż 20%. Dzięki temu, każdy może zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo w internecie, ale też oszczędzić nawet 40zł.

Panda Internet Security 2010 zapewnia użytkownikom pełną ochronę przed wszelkimi zagrożeniami. Program zabezpiecza przed wirusami, spyware, rootkitami, hakerami, oszustami internetowymi oraz kradzieżami tożsamości. Dodatkowo, zapewnia ochronę antyspamową, a dzięki funkcji kontroli rodzicielskiej pozwala dzieciom na bezpieczne korzystanie z zasobów sieci. Program można pobrać na: www.pspolska.pl/dbi.

Osoby szukające podstawowej ochrony, Panda Security zachęca do instalacji bezpłatnego programu Panda Cloud Antivirus, który jest pierwszym rozwiązaniem antywirusowym oferującym ochronę w technologii Cloud Computing. Zabezpiecza on użytkowników przed złośliwymi aplikacjami, wykonując procesy analizy za pośrednictwem internetu, dzięki czemu wpływ na wydajność komputera osobistego jest zminimalizowany. Program Panda Cloud Antivirus można bezpłatnie pobrać ze strony http://www.cloudantivirus.com/pl/


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: