23:55
4/7/2015

I tym jak łatwo można pozyskać informacje na czyjś temat z internetu. Nagranie sobotniej rozmowy tutaj.

Dzień Dobry TVN, 2015.07.04

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Kiedy, podsumowanie zartu prima aprilisisowego.

  • Jeszcze nie zrozumiałeś? Zapowiedź podsumowania żartu prima aprilisowego to właśnie żart prima aprilisowy. Cała akcja z tym DNS była dzień wcześniej, więc to nie był żart na prima aprilis, więc nie ma czego podsumowywać.

  • Już udało się przejrzeć wszystkie odpowiedzi związane z żartem i reakcje. Teraz trzeba to tylko opisać – a z czasem słabo. Do końca wakacji jednak postaramy się domknac temat :) rozmach tegoroczny nas przerosl.

 2. Dobry wywiad, daje do myślenia.
  @Piotrek co za oprawki w okularach masz ?

 3. sobotnia rozmowa nagrywana w czwartek :D

 4. w kazdym spoleczenstwie jest jakis ulamek ludzi inteligentnych, jakis odsetek ludzi przecietnych i glupich. podobnie, w spoleczenstwie jest jakis ulamek ludzi ktorzy maja jakies zapedy typu stalking, sledzenie, szperanie w cudzych danych.
  ktos kto publikuje prywatne dane w sieci po prostu uwaza, ze swiat jest rozowy, ze wsrod jego znajomych jest tylko “elita” społeczeństwa – to nie prawda… wsrod znajomych wszystkich ludzi są KRETYNI, którzy mogą być nieobliczalni. co prawda nie kazdy ma swiadomosc istnienia metadanych, ale publikowanie niektorych rzeczy (pomijajac nawet metadane) jest po prostu nie rozsądne.
  aha – a dane, to sie trzyma backupowane na dvd a nie w chmurach, bo jak przyjdzie cryptolocker, to bedzie płacz i zgrzytanie zębami

  • >dvd

   Tylko tasmy magnetyczne!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: