11:43
8/3/2011

Dzień kobie^WHackerek

Z okazji dzisiejszego święta przygotowaliśmy małą promocję na nasze szkolenia z atakowania i ochrony webaplikacji (webaplikacja to w końcu kobieta! :)

Każda z Pań, która dziś zapisze się na szkolenie z atakowania i ochrony webaplikacji uczestniczy w nim za darmo , o ile namówi na uczestnictwo również jakiegoś Pana. Przekonamy się, jak skutecznie kobiety potrafią kokienamawiać (hint: socjotechnika ;-)

Rejestracja i terminy szkoleń na stronie https://niebezpiecznik.pl/szkolenia/.

P.S. @>-‘-,—


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Niebezpiecznikowi przypominam, że za dwa dni jest dzień mężczyzny :-P

  • Jaki prezent wobec tego chcesz dać Niebezpiecznikowi? ;)

 2. Pani ma namawiać pana? Oj lepiej strzeżcie się feministek, to bardzo niepoprawne politycznie stwierdzenie. ;)

  • Tia… a po ataku hakerek feministek Niebezpiecznik może się nie pozbierać tak szybko, jak ostatnio…

 3. Jak to pisał nasz wieszcz:

  „Zbrodnia to niesłychana,
  Pani hackuje pana…”

 4. A rajstopy i kawe Panie dostana przy wejsciu?

  Andrzej

 5. Nie lubię kawy. I znów będę narzekać, że powinniście zaproponować szkolenia w centralnej Polsce – gdyby tak było, na pewno bym się zarejestrowała ;]
  Ale mimo wszystko bardzo atrakcyjny prezent na dzień kobiet :-)

 6. elite ascii art w post scriptum ;)

 7. W takiej sytuacji, wszyscy chcemy być kobietami ;-)

 8. Gdybyście to sformułowali “Z okazji dnia kobiet, każda Pani, która zapisze się na niebezpiecznikowe szkolenie, może zabrać koch^Wpartnera za darmo” to IMHO byłoby bardziej atrakcyjne :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: