22:50
6/2/2014

Można przeprowadzić tak:

A więc potwierdza się złota zasada – blokuj telefon tak, aby nikt, kto go znajdzie nie mógł wejść w opcje. Zresztą, nie oszukujmy się, jeśli ktoś będzie miał dostęp do aplikacji/systemu, to możliwość wyłączenia “Find My iPhone” jest waszym najmniejszym zmartwieniem.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Meh, cerberus jako aplikacja systemowa ukryta w drawerze. Ale to na androidzie… Przetrwa wipe itp.

  • Meh, jak ktoś skubnie iPhone z iOS 7, to i tak po wymazaniu nic z nim nie zrobi. Telefon można zablokować (lokalizować, wymazać) przez Internet.
   Trochę na jedno wychodzi, a zwykły użytkownik (słaby technicznie) nie musi nic kombinować. Samo się zabezpiecza.

 2. Najpierw trzeba wpisać kod dostępu do urządzenia. Odblokowane to żadne wyzwanie ;)

  • ale wlasnie nie tak mialo byc, po to sa ograniczenia aby miec np dwa hasla latwiejsze do uzytkowania telefonu i zdecydowanie bardziej skomplikowane do ustawien i ograniczen w tym np. mozliwosci edytowania iclouda i szukania telefonu… czyli jest slabo ale co gorsza jest jeszcze wielu ktorzy nie zaktualizowali iOS-a 6 do 7 i w naszym wypadku wogole nie mamy co liczyc na poprawki co jest jeszcze wiekszym dranstwem niz blad w stosunkowo nowym systemie!

  • @Pawel “ale co gorsza jest jeszcze wielu ktorzy nie zaktualizowali iOS-a 6 do 7 i w naszym wypadku wogole nie mamy co liczyc na poprawki” Jak to nie? Wystarczy zaktualizować. Na wszystkie urządzenia na których chodzi iOS6 jest i iOS7. I poprawki. Ciężko by łatali iOS6, skoro wypuścili siódemkę. To nie PHP, które ma 5.0, 5.1,5.2, 5.3 i każdy z nich utrzymywany jest osobno, bo bywają “niekompatybilne” :)

 3. Z tego co mi wiadomo, to do póki Find my iphone jest aktywne, iphone po zrobieniu restore nadal bedzie wolał o poprzednie dane. Wyłączenie/wylogowanie daje złodziejowi możliwość bezproblemowego zrobienia restore :/

 4. Gość ma update’a w generals który to uniemożliwia ;)

 5. Zawsze jak coś takiego widzę to przypomina mi się to http://i.imgur.com/Na33W.gif :) Szczerze myślałem, że aż takie błędy w dzisiejszych czasach się zdarzać nie będą.

  • U mnie na windzie …98SE i później Millenium Edition chyba wystarczyło kliknąć cancel albo [alt]+[spacja]>zamknij >.< Jaki system, takie zabezpieczenia :p

 6. Ta a jak ktoś ma włączone restrykcjie nie da sie wejść do iCloud

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: