18:12
9/4/2011

* Dziura w VLC Media Player

Bardzo poważny błąd, pozwalający atakującemu na zdalne wykonanie kodu na systemie ofiary, został znaleziony w bibliotece Libmodplug (ModPlug XMMS Plugin). Aby atak był możliwy, ofiara musi otworzyć odpowiednio spreparowany plik S3M. Szczegóły na Secunii.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. […] popularnym playerze VLC (1.1.9 Windows) znów znaleziono poważny błąd, pozwalający atakującemu na wykonanie dowolnego kodu w systemie ofiary, o ile ta […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: