22:24
15/4/2013

* E-book o Metasploit za 9,90 PLN

Niestety promocja trwa tylko do 6 rano… (potem cena normalna 47 PLN). Książka w oryginalne bardzo dobra, polecamy.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A w “podróbie”?

 2. dla tych co zal wydać pieniądze podpowiem ze wersja po angielsku dostępna do ściągnięcia z w internecie :)

  • Dużo ciekawych książek jest dostępnych w wersji angielskiej (pomijam czy są one legalnie tam umieszczone, czy ktoś trzymając się zasady “information wants to be free” umieścił ją tam powiedzmy sobie “wypożyczoną”), niestety przeważająca część Polaków słabo umie angielski, a już nie mówiąc o silnej woli żeby przeczytać coś co ma więcej niż 300 słów po angielsku.
   Skoro idziemy w kierunku pisma obrazkowego (nie zważając na zasady gramatyczne, ortograficzne, interpunkcyjne) to taka informacja dla większości jest zbyteczna.

  • książkowymół: sam też coś słabo zważasz na poprawność języka: “słabo umie angielski”.

   Jeśli ktoś do obsługi Metasploita potrzebuje instrukcji w języku polskim, bo angielskiego nie zna, to ta instrukcja wiele mu nie pomoże. Znajomość (choćby bierna) angielskiego jest podstawą.

 3. 47 PLN za e-book? To troszkę kurde piractwo tak jakby ale w drugą stronę :)

  • Michał: nie zapominaj, że książka powstaje na bazie wiedzy, która jest ogólnodostępna (nie tylko tak, ale inne również), płacisz nie za wiedze tylko za wysiłek złożenia tego w jedym miejscu.

 4. troll: ja również jestem “polakiem” i dziękuje polskiej edukacji za zaszczyt i możliwość wpojenia mi zasad gramatyki, ortografii i zasad interpunkcji. A to że słabo u nas z angielskim to również wina systemu edukacji. To prawda, że jeżeli chcesz nauczysz się sam wszystkiego, natomiast zobacz inne kraje (Niemcy, Skandynawia), mają lepszy system i to jest normalna kolej rzeczy, że po ukończeniu szkoły znasz między innymi praktyczny angielski.

  • Niemcy, Skandynawia… to te najbogatsze kraje w Europe? hmmm ciekawe dlaczego mają lepiej…

  • Niemcy i powszechna znajomość angielskiego? Litości, to mit jakiś. Mam czasem wątpliwą przyjemność robienia wsparcia technicznego dla klientów z Niemiec. Rzadko się zdarza, żeby tamtejsi pracownicy IT (!) znali angielski na poziomie komunikatywnym.

   Jeśli nie znasz języka, to jest to wyłącznie twoja zasługa, nie systemu edukacji. Ja nie znam niemieckiego, ale do głowy mi nie przyszło, żeby zwalić to na jakiś system.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: