15:02
17/10/2012

Włamywacz, który wtargnął na serwery amerykańskich agencji rządowych w poszukiwaniu informacji na temat UFO nie zostanie wydalony do USA z UK.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Lepiej go nie oddawać, bo może się przydać do jednostki szybkiego reagowania. Jakby UK pokłóciło się z USA o to SA bez K. U Nas zapewne wydaliby go. I jeszcze połowę jego rodziny. (by podlizać się) Ps. A może faceci w czerni zadziałali ;->

    • derp

    • Mr. Derp

  2. To akurat zaskakujące biorąc pod uwagę, że UK wydało (dobrze pamiętam?) już kiedyś swojego obywatela do USA pod zarzutem piractwa (prowadzenia serwisu z linkami do serwisów oferujących streaming…).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: