21:14
27/8/2011

Facebook upraszcza ustawienia prywatności. Od teraz obok postów pojawi się jasny komunikat, komu dana treść jest udostępniana. Czyżby kalka z Google+?

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Nie czyżby tylko kalka, jak i masa innych funkcji, które ostatnio cichcem wrzucili.

 2. Facebook dostaję w dupę od Googla, paroma znakami : hahahahaha

 3. czy fb do tej pory przypadkiem obok postów nie miał piktogramu kłódki, która oznaczała zakres prywatności?

  • Zgadza się, ta kłódka była od dosyć dawna tylko pojawia się ona dopiero gdy zmienimy własną politykę prywatności (różne grupy z różnym dostępem do naszych danych).
   @Kenobi
   Widzę Google+ jest już tak duże, że wychodował już własne trolle.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: