8:15
11/4/2014

Na aplikacje z silnikiem MS Jet.

Podesłał Meffo

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. W sumie to chyba dobrze ;)

 2. Dobrze im tak, za używanie VB6 i Accessa 2000

 3. Do krytykujących rozwiązania MS

  Szef: jedź po towar
  Pracownik: nie mogę, konfiguruję mapy wtrysku naszego dostawczaka
  Szef: Ile to zajmie?
  Pracownik: lata całe jeśli ma być dokładnie
  Szef: oszalałeś? Jak nie działa i nie da się ustawić w pół dnia to kupmy inne auto, towar nie może czekać. Stracimy milion razy tyle niż zyskamy na dostrajaniu map jakiegoś wtrysku! Nie pi….l się z tym tyle, tylko w tym momencie jazda po towar!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: