21:41
17/12/2013

To jest piękne.

Podesłał Grzegorz.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. majstersztyk :)

 2. Niedługo zaczną stawiać fałszywe bankomaty wydające podrobione pieniądze.

  • Już stawiają. Nie wydają pieniędzy, połykają kary (po wpisaniu pinu, rzecz jasna).

 3. W sumie co za problem postawić fałszywy bankomat który po wpisaniu pinu wypisze tylko “Połączenie zerwane, przepraszamy” i wyłaczy się na 10 min. Oczywiście skanując przy okazji kartę i dostając pin.

  • To jest tak przerażająco oczywiste, że aż dziw, że jeszcze się takie nie pojawiają.

  • Pojawiają się.

 4. Ciekawe jak to zamontowali, bo chyba nie przynieśli tego w walizce i założyli na bankomat w ciągu “n” sekund?

  Nasi ludzie już nad tym pracują.

 5. jako ze pracuje w BR moge potwierdzic ze skimmimg to plaga tutaj. ale w wiekszosci dotyka gringos, a brazylijczykow w duzo mniejszym stopniu. nas latwiej skubac. czyli zakrywanie pin i nie wyplacanie na lotniskach, stacjach benzynowych czy stacjach na autostradzie tzw Gral to minimum zeby nie byc oskubanym. must have potw. wyplat via sms. czyli tylko wyplata w znanym banku. no i 2 karty jakby co :-)

 6. Jak widze takie cuda to zaczynam ufać bankowi ze potrzebuje ubezpieczenia karty za 5zł… tylko o ile pamiętam zlodziej znając pin blokuje mi dostęp do odszkodowania wiec na dobra sprawę 5zl miesięcznie do przodu.

  Niestety takie akcje będą częściej na całym świecie dopóki ludzie będą roztargnieni i wszedzie sie będą spieszyć to zawsze znajdzie sir grupa która wykorzysta taką słabość.

  Btw czytaliście kiedyś regulaminy euronetu czy cash4u ? Aż strach u nich wypłacać

 7. infekowanie ATM trojanem:

  http://news.drweb.com/show/?i=4167&lng=en&c=5#.UrC9v9hSLc8.twitter

 8. Nawet Brian Krebs jest zachwycony tym fałszywym bankomatem – największym jaki widział:
  http://krebsonsecurity.com/2013/12/the-biggest-skimmers-of-all-fake-atms/

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: