7:38
19/3/2012

W czasach mediów społecznościowych, trzeba uważać nie tylko na “groźnych cyberprzestępców” ale również na termin płacenia faktur…

Janusz Palikot Fanpage

Janusz Palikot - Facebook Fanpage

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. jaki fail! lol!

  • @Wujek Mentos: przypominaja mi sie wybory, gdzie na bezczela tez mial zamiar nie placic za akcje reklamowe bodaj … ciekawe czy zaplacil wtedy czy nie. Patrzac na newsa, pewnie nie :)

 2. Trochę nieprofesjonalne podejście ze strony firmy, nie sądzicie?

  • Tak jak na widocznym screenie, nieprofesjonalne to jest niepłacenie za usługi. On postanowił Ich olać, Oni olali jego.

  • No, faktycznie – profesjonalna firma powinna pracować za darmo i ufać takiemu sprawiedliwemu indywiduum jak Janusz P.

  • zwłaszcza, że to nie pierwsze fakturowe ekscesy Janusza ;]

 3. Bądźmy wyrozumiali. Sprawa niepłacenia faktur przez Pana Palikota “wynika z filozoficznego wykształcenia i stosunku do wartości materialnych”. Facet pewnie uważa, że uścisk dłoni i ciepłe słowo znaczy więcej, niż punktualne zapłacenie za wykonaną pracę :)

 4. Tyle że to nie jest oficjalny fanpage Palikota, podobno nawet niedawno był na sprzedaż a właściciel twierdził że nie czerpał zysków z prowadzenia tegoż. Ponadto prowadzący oficjalny fanpage Palikota (a dokładnie Ruchu Poparcia Palikota) również twierdzi, że nigdy nie płacili za prowadzenie profilu “Janusz Palikot”.

 5. Najzabawniejsze w tłumaczeniu, że nie jest to oficjalny profil jest to, że ów „oficjalny” powstał dopiero… miesiąc temu (7 lutego br.). ;-) No cóż, łatwiej założyć nowy. :>

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: