7:38
19/3/2012

W czasach mediów społecznościowych, trzeba uważać nie tylko na “groźnych cyberprzestępców” ale również na termin płacenia faktur…

Janusz Palikot Fanpage

Janusz Palikot - Facebook Fanpage

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. jaki fail! lol!

  • @Wujek Mentos: przypominaja mi sie wybory, gdzie na bezczela tez mial zamiar nie placic za akcje reklamowe bodaj … ciekawe czy zaplacil wtedy czy nie. Patrzac na newsa, pewnie nie :)

 2. Trochę nieprofesjonalne podejście ze strony firmy, nie sądzicie?

  • Tak jak na widocznym screenie, nieprofesjonalne to jest niepłacenie za usługi. On postanowił Ich olać, Oni olali jego.

  • No, faktycznie – profesjonalna firma powinna pracować za darmo i ufać takiemu sprawiedliwemu indywiduum jak Janusz P.

  • zwłaszcza, że to nie pierwsze fakturowe ekscesy Janusza ;]

 3. Bądźmy wyrozumiali. Sprawa niepłacenia faktur przez Pana Palikota “wynika z filozoficznego wykształcenia i stosunku do wartości materialnych”. Facet pewnie uważa, że uścisk dłoni i ciepłe słowo znaczy więcej, niż punktualne zapłacenie za wykonaną pracę :)

 4. Tyle że to nie jest oficjalny fanpage Palikota, podobno nawet niedawno był na sprzedaż a właściciel twierdził że nie czerpał zysków z prowadzenia tegoż. Ponadto prowadzący oficjalny fanpage Palikota (a dokładnie Ruchu Poparcia Palikota) również twierdzi, że nigdy nie płacili za prowadzenie profilu “Janusz Palikot”.

 5. Najzabawniejsze w tłumaczeniu, że nie jest to oficjalny profil jest to, że ów „oficjalny” powstał dopiero… miesiąc temu (7 lutego br.). ;-) No cóż, łatwiej założyć nowy. :>

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: