23:10
9/8/2013

Ciekawa infotabela.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Use bcrypt. I tyle w temacie.

  http://codahale.com/how-to-safely-store-a-password/

 2. Przepraszam, że się wp… z offtopem, ale może byście napisali o freenecie? IMO jest to ciekawa alternatywa dla “cebuli” i przy tym znacznie bezpieczniejsza.

 3. SuperTux:
  bardzo słusznie że przepraszasz zamiast tego jednak warto pomyśleć przed napisaniem. Przypuszczam, że znasz wujka googla, to czemu z niego nie korzystasz? Jeżeli Twój komentarz ma na celu pójście na łatwiznę (niech ktoś inny napisze ja poczytam), to źle świadczy o Tobie(myle się…?). Natomiast jeżeli chcesz pomóc innym w poznaniu tematu to chyba nie jest to dobry sposób. Pewnie zapytasz dlaczego…?
  Po pierwsze i najważniejsze Ci co mają mieć wiedze na ten temat już dawno ją mają, a Ci co nie mają takie wiedzy to znak że to nie widza dla nich. A stan zdobywania wiedzy traktuj jako weryfikacja, kto ma mieć wiedze a kto nie.

 4. “Reactions to stages in the life cycle of cryptographic hash functions”
  Fajnie się czyta :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: