13:37
28/6/2011

Tak przynajmniej piszą ci, co ujrzeli wpis na jego (dostępnym tylko dla znajomych) profilu Facebookowym. Nie wiadomo nad czym pracuje, ale wszyscy obstawiają facebookową aplikację dla iOS.

via Stoica

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. No prosze nasz mlody swiatly idealista przytulil sie do Greed Database Corpa :) jakie to slodkie

  2. A taki był anty do pracy w Sony ;)

    • Co ma wspolnego Sony z Facebookiem?:|

    • Praca dla korporacji?

  3. Praca dla korporacji? Na jakim Ty swiecie zyjesz, do gara włozy pewnie swoje idealy. Chlopak i tak juz mocno po dupie oberwal i sie poswiecil. Zaplaciles kiedys taka cene ze masz prawo go krytykowac? Od niego sie zaczelo cale zamieszanie z wlamami. Nie jestem fanem fejsbuka ale praca to praca, w Sony nie pracuje.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: