13:37
28/6/2011

Tak przynajmniej piszą ci, co ujrzeli wpis na jego (dostępnym tylko dla znajomych) profilu Facebookowym. Nie wiadomo nad czym pracuje, ale wszyscy obstawiają facebookową aplikację dla iOS.

via Stoica

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. No prosze nasz mlody swiatly idealista przytulil sie do Greed Database Corpa :) jakie to slodkie

  2. A taki był anty do pracy w Sony ;)

    • Co ma wspolnego Sony z Facebookiem?:|

    • Praca dla korporacji?

  3. Praca dla korporacji? Na jakim Ty swiecie zyjesz, do gara włozy pewnie swoje idealy. Chlopak i tak juz mocno po dupie oberwal i sie poswiecil. Zaplaciles kiedys taka cene ze masz prawo go krytykowac? Od niego sie zaczelo cale zamieszanie z wlamami. Nie jestem fanem fejsbuka ale praca to praca, w Sony nie pracuje.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: