20:42
26/4/2011

Kończą się adresy IPv4, ruszają giełdy na których można je kupić/sprzedać: www.depository.net, www.addrex.net, www.tradeipv4.com. Ktoś z Was korzystał?

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Wiem, że wpis jest już leciwy, ale nadmienię, że mamy 2017r. i nie ma konieczności kupowania adresów IPv4 na rynku wtórnym. W dalszym ciągu można pozyskać od RIPE NCC przydział /22 IPv4 na każde konto LIR. Nie wygląda też na to, aby nie dało pozyskać /22 IPv4 także w 2018, czy nawet 2019 roku! Co będzie dalej… Zobaczymy. :)

    http://lipowski.org/bgp-4/ipv4-lir-ripe-ncc/

    Pozdrawiam!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: