16:37
30/3/2013

GIODO wystosował prośbę do Komisji Nadzoru Finansowego o zbadanie bezpieczeństwa i prywatności transakcji wykonywanych kartami płatniczymi z funkcją zbliżeniową. Nieprawidłowości w tym zakresie pod kątem ochrony danych osobowych odnotowano m.in. w Niemczech. Tu artykuł, a tu do pobrania pełne pismo GIODO.

PS. KNF sam z siebie informowała o ryzyku związanym z płatnościami zbliżeniowymi już w grudniu 2012.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A KNF komu to zleci?

  2. Ktoś tu nie czyta własnych artykułów. Błąd na błędzie – “prosi o KNF” – co tu robi o, byk w tytule(!), “KNF sam z siebie informowała…” najpierw rodzaj męski, potem już jednak żeński.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: