15:08
1/8/2015

* Google też nie potrafi używać BCC

Ups. 1600+ adresów właścicieli domen zostało ujawnione.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A książki kupili? :D

    • Google to wielka korporacja. Niech lepiej fundują pracownie komputerowe szkołom. Stać ich.

    • SuperTux: sama pracownia co najwyzej ich nauczy jak grac w minecrafta tak, zeby nauczyciel nie widzial. Google ma ciekawsze rozwiazania: google.org

  2. Onie niech odrazu wybuduja biblioteke :)

  3. Moja uczelnia też tak ma. Razem z emailem ponaglającym do wysłania pewnego dokumentu dostałem koło 100 adresów innych osób, które też się z tym dokumentem spóźniły…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: