17:03
15/7/2014

Google ujawnił skład osobowy zespołu “Projekt Zero“, którego zadaniem jest szukanie błędów zero-day w oprogramowaniu nie tylko ze stajni Google. Projektowi przewodzi Chris Evans (były szef zespołu bezpieczeństwa Chrome), a oprócz niego w zespole znajdują się: Ben Hawkes, Tavis Ormandy, George “geohot” Hotz (znany hacker iPhonów, potem Sony PlayStation aż wreszcie pracownik Facebooka) oraz Ian Beer.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A gdzie Gynvael?

 2. Hmm, lcamtuf nie dołączył?

 3. ta przetłumaczona nazwa własna wygląda dziwnie

 4. Gyn? Jurek? Michał? Niet?

  • ponoć j00ru jest

  • Mateusz/j00ru/Jurek pojawia się na NB, może się wypowie.

 5. A Zdzisław? Zapomnieliście o Zdzisławie!

 6. odpowiedzcie na jedno pytanie – kogo to obchodzi?

  • Hmm, nie wiem, może wszystkch, którzy w security zajmują się czymś poważniejszym niż logowanie się do banku A z komputera w banku B?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: