21:19
11/11/2015

Szacunek…

..ale jednak trochę mu brakuje do tytułu posiadacza najbardziej skomplikowanego hasła na smartphonie — w końcu mógł ustawić alfanumeryczne. Ten film to także przypominajka, że nie ważne jak długie (bezpieczne) masz hasło, jeśli dasz się sfilmować, kiedy je wprowadzasz…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

25 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Może daty urodzin wszystkich swoich ex?

  • W Japonii wszystkie zaczynałyby się od dwójki 2000-xx-xx, 2001-xx-xx itd.

 2. Zwróćcie uwagę ile razy skasował to co wpisał :)

 3. Android od pewnego czasu, ma opcje shuffle na klawiaturze numerycznej. Za kazdym razem, po wprowadzeniu poprawnej kombinacji i ponownym zablokowaniu, kolejnosc cyfr jest zmieniona.
  Ciekawe, jakby wprowadzal haslo, gdyby za kazdym razem cyfry znajdowaly sie w innym miejscu.

  • nie widzę tej opcji, czyżby “od pewnego czasu” oznaczało “od Marshmallow”?

  • Wiem, że ta funkcja pojawia się w wielu custom romach, ale że w stocku jest to nie wiedziałem. Czyżby od 6.0?

  • Mam to w 5.1.1 CM12.1 :D

  • Opcja istnieje w telefonach LG w Wyświetlaniu > Ekran blokady > Wprowadzenie losowego numeru PIN. Już od 4.4.2 (przynajmniej ja od 4.4.2 mam LG, a wcześniej nie wiem)

 4. O lol.. :-) przebił nawet mnie..

  • Azjata, i wszystko jasne :D

 5. Ktoś na YT policzył :)
  Death Crow 3 dni temu
  19771231119992525526221151041041881041911073923021501231287365,
  You’re welcome.

  • A teraz znajdź tego Chińczyka, jak oni wszyscy tacy sami

 6. Napisałbym, że dlatego czytniki linii papilarnych są fajne, ale zaraz mi odpiszą, że w ten sposób NSA wie, w której toalecie na świecie jestem i najlepsza stara nokia, która ulega autodestrukcji jak się oddali na więcej niż 10m od właściciela z połkniętym tokenem bluetooth i jeszcze ma kilkanaście honeypotów na różne piny zmieniające się co godzinę.

 7. Można ustawić kod dłuższy niż 4 znaki w iPhone?

 8. Na bank to jest liczba pi.

 9. W Japonii jest strasznie popularne by swoje adresy email, loginy itp okraszać swoją datą urodzenia. Wynika to z tego, że dawno temu była wielka akcja walki ze spamem i kazano wszystkim używać skomplikowanych i długich adresów. Już od lat tutejsze telefony mają adresy email, przez to prawie nikt o SMS tutaj nie słyszał.
  Nawet lepiej, większość rejestracji samochodowych (tych samemu wybieranych) to dzień i miesiąc urodzin właściciela albo kogoś z rodziny, lub rocznica ślubu. Jeśli jest to rok to przeważnie rok zakupu auta. Ostatnio są popularne liczby, które po przeczytaniu dają jakiś wyraz – najbardziej popularne to 1122, czyli “dobre małżeństwo” lub 8888 – nieoficjalny symbol yakuzy, który można także odczytać jako śmiech – “hahahaha”
  Nawet ten zachwycający się kolesiem w metrze ma nick yossy1999116

 10. Device > Lock Screen > Scramble layout. CM12.1, Android 5.1.1
  Nie wiem na ile to feature androida a na ile CM

 11. @asdf

  po samych palcach Azjate rozpoznales ?!

 12. Pewnie 01189998819991197253 jest już zbyt znane.

 13. Robił to tak mechanicznie że raczej pamięta układ, pozamieniajmy cyfry miejscami ;)

 14. Tak właściwie, jaki jest state-of-the-art odczytywania haseł na podstawie nagrań z ich wpisywania na klawiaturze laptopa?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: