8:44
23/3/2015

* Gra w zły kod

Ciekawa gra (quiz?) w której trzeba rozpoznać w zaprezentowanym kodzie konkretny typ podatności. Sprawdźcie się i prześlijcie znajomym programistom :-)

…a gdyby programiści chcieli się dowiedzieć jak dane podatności można wykorzystać, to zapraszamy na nasze szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji. Właśnie otworzyliśmy nowy termin w Warszawie, 27-28 maja.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Miłoby było gdyby przy złej odpowiedzi wskazywało poprawną. Podniosłoby to walory edukacyjne.

  2. Fajne, aczkolwiek wolałbym brak limitu czasowego na pytania. Przy dłuższym fragmencie kodu czasami strzela się intyicyjnie zamiast w pełni zrozumieć podatność.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: