7:06
22/9/2011

* Hacker sprzedaje dom

…i dwa samochody, żeby spłacić szkody, które wyrządził bankowi RBS. W sumie 8.9 miliona dolarów.

via Mirek

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. In Soviet Russia hacker pays you. W każdym razie na biednego nie trafiło, skoro ma dwa mieszkania i dwa samochody.

    • Na nikogo nie “trafiło”, to nie loteria czy huragan. Koleś ukradł bankowi (klientom banku) 9 milionów $ i ma teraz oddać, co ukradł. Złodziej jest złodziejem niezależnie od sposobu kradzieży i powinien ponieść karę.

    • Trafiło w tym sensie, że akurat tego złapali. Mało to hackerów co dzień kradnie i uchodzi im to na sucho?

  2. A oby Cię też tak oskubali ; !

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: