19:48
19/11/2013

* Hackowanie huraganów

Rząd USA próbuje. Nasz mógłby powalczyć z zimą…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Może niech się najpierw skupią na naprawie ZUSu. Jak jeszcze zimę zepsują to na wiosnę bociany lecące na północ dojdą do wniosku, że nastąpiła nowa epoka lodowcowa..

  2. Nasz to najpierw niech sobie sprawi mózg a dopiero niech się bierze za cokolwiek. Pogoda dla nich to coś kosmicznego, wątpię czy to nawet pojmą.

  3. 2020 a.d. usa zamiast dronow wysyla huragan

  4. Polski parlament inaczej hackuje pogodę
    http://www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE

  5. Wiadomo od dawna, że pięknie kombinują:
    https://www.youtube.com/watch?v=LzxTXk1JCFw

  6. https://pl.wikipedia.org/wiki/HAARP

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: