15:59
10/4/2017

W ramach eventu pt. Software Talks, organizowanych przez firmę PGS Software, będziemy mieli 20 kwietnia wykład w Rzeszowie.

Opowiemy o tym jak kraść, sprzedawać i chronić swoje dane osobowe — jest to jeden z naszych 8 bestsellerowych cyberwykładów, który tym razem, dzięki uprzejmości PGS Software, dostępny będzie dla wszystkich zainteresowanych za darmo. Trzeba się tylko zarejestrować na stronie wydarzenia (im szybciej, tym lepiej, bo miejsca są ograniczone).

Poza nami, w evencie prelekcję wygłosi także Damian Jarosch, który pokaże, że każdy może być kontrolerem ;) Będzie okazja do przetestowania na własnej skórze możliwości Kinecta 2.0 i Eye Trackera.

Na imprezach PGS Software gościliśmy już we Wrocławiu i Gdańsku i za każdym razem była to świetnie zorganizowana impreza. Zdecydowanie polecamy udział — rejestrujcie się więc i do zobaczenia w Rzeszowie! :)

W tym samym czasie (ale wcześniej) realizujemy w Rzeszowie szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji. Są na nie jeszcze wolne miejsca — więc zachęcamy do udziału wszystkich programistów i testerów do rejestracji.

PS. Polecamy też lekturę świetnego raportu PGS Software dot. bezpieczeństwa polskich aplikacji do bankowości internetowej.

Przeczytaj także:

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Szkoda, że to nie nie Ustrzyki Górne..

  2. Ku*qa, akurat jak jestem na delegacji za granicą musicie robić wykład w moich okolicach :( I to jeszcze darmowy… :”( Będzie szansa oglądnięcia wykładu w sieci później?

  3. Kraść i sprzedawać swoje dane osobowe jest stosunkowo łatwo. Ciekawa może być za to część o ich ochronie ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: