12:18
9/8/2016

Świat nowych technologii to miejsce, w którym monumentalne osiągnięcia bardzo często są zasługą cichych bohaterów dbających o to, by wszystko funkcjonowało jak należy, testujących nowe rozwiązania i tworzących innowacyjne rozwiązania przyszłości. Masz zadatki na superbohatera nowych technologii? HPE poszukuje właśnie Ciebie!

unnamed-6

HPE StoreVirtual VSA to rozwiązanie, które wykorzystuje pamięć masową wewnątrz serwera lub podłączoną bezpośrednio do niego po to, by stworzyć w pełni funkcjonalną wirtualną macierz dyskową na danej maszynie. Oprogramowanie to rozszerza funkcjonalności serwerów, redukuje koszty zakupu pamięci masowej, a także oferuje pożądaną w firmach i organizacjach elastyczność i skalowalność.

Gotów, by zostać superbohaterem?

Zawiadom naszą Ligę Technologicznych Bohaterów i uzyskaj niezbędne instrukcje aby zostać testerem! Biorąc udział w testach oprogramowania StoreVirtual VSA otrzymasz bezpłatnie trialową wersję wirtualnej macierzy dyskowej HPE i będziesz mógł wypróbować ją na dowolnym serwerze opartym na procesorze Intel Xeon!

A kiedy będziesz już gotowy poczuć się jak gwiazda srebrnego ekranu, podziel się z nami swoją opinią odpowiadając na przesłane pytania konkursowe. Jeśli zasłużysz na to miano, czekają na Ciebie filmowe nagrody od Hewlett Packard Enterprise! Do dzieła!

Chcesz dowiedzieć się więcej o wirtualnych macierzach HPE StoreVirtual VSA i poznać najświeższe oferty tych rozwiązań dla firm i organizacji?
Zapraszamy na stronę akcji konkursowej.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Mimo, że jest tu tag “Artykuł sponsorowany” to czuję po przeczytaniu niesmak. Po artykule oczekiwałbym chyba jakiejś wartości czy informacji :)

 2. Jak tylko uporam się z wymianą procka na Xeona w moim lapku ;)

 3. Będę złośliwy i się zapytam. Czy ten program też symuluje doznania które hp nam funduję po wygaśnięciu gwarancji na sprzęt; takie jak brak dostępu do aktualizacji bios? ;]

 4. HP w mojej serwerowni? Chyba monitor ;)

 5. Nagrody muszą być cienkie skoro nie mówią dokładnie jakie.

  • Nagroda nr 1) Uscisk reki CEO HP
   Nagroda nr 2) 25 procentowy rabat na serwer HP
   Nagroda nr 3) Honorowy dyplom od HP :)

  • Nie doceniasz pan nanotechnologii a to błąd.

 6. Nawet nie wiedziałem, że firma Hewlett Packard jeszcze istnieje :D 20 lat temu miałem od nich zżółknięty monitor CRT :D

  • Wbrew pozorom cośtam jeszcze robią :) Chociaż ich drukarek to ja mam już po dziurki w nosie. Ostatnio w swojej serwerowni testuję ich kontroler HPE SDN VAN Controller z aplikacją zarządzającą siecią (tak na marginesie: robioną przez polską firmę – fajnie :) -https://saas.hpe.com/marketplace/sdn/narmox-spear-trial ). Może ktoś skomentuje jak się mają obecne (produkcyjne, nie akademickie) rozwiązania SDN w kwestii bezpieczeństwa.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: