20:44
8/12/2013

Naprawdę tanio. Mikko ironizuje, że ta strona na pewno powstała dla tych z was, którym przetarł się oryginalny hologram…

Hologramy do kart kredytowych na sprzedaż

Hologramy do kart kredytowych na sprzedaż

Ale szczerze mówiąc, warto zauważyć, że w dzisiejszych czasach mało kto podrabia karty kredytowe 1:1 (tzn. klonując dane i wygląd z oryginału). Raz, że drukarki do kart kredytowych to droga zabawa, dwa, że większość fraudów i tak odbywa się w sieci, gdzie karty (a raczej wykradzionych danych) nikomu nie trzeba pokazywać, bo liczą się dane i kod CVV2 znajdujący się na karcie, a nie hologram.

Z kolei skimmerzy, którzy zdobędą wasz pasek i PIN przy pomocy swoich nakładek na bankomaty także nie robią podróbek z hologramami – a nagrywają paski na byle-co, byle tylko dojść do bankomatu i wybrać z niego pieniądze. Bankomat hologramów nie sprawdza…


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

16 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Niech lepiej sprzedają lakier do malowania wypukłych cyferek bo te faktycznie szybko się wycierają.

  • Popieram.

  • wpisz w google lakier spirytusowy, powinno pomoc.

  • Wytarte cyferki mają jednak tę zaletę, że są mało widoczne dla postronnych oczu.

 2. Ale może potrzebne są karty “na okaziciela” – np. realizując jakąś bardziej złożoną operację gdzie trzeba wykorzystać plastik i nie zostawić śladów. Karty bez danych osobowych wyglądają czasem podejrzanie.

  • Przecież karty prepaid na okaziciela istnieją od lat. Na Allegro można kupić kartę prepaid mBanku (dawnego BRE) z danymi, ale karta prepaid bez danych jest jednak nieco bardziej anonimowa (nie ma 100% anonimowości).

 3. https://twitter.com/NeedADebitCard

  dziękuję, dobranoc…

  • lol.
   Kody CCV też publikują?

  • dobre :D

 4. Swoją drogą mnie zawsze interesowało od strony technicznej jak takie hologramy się robi. Podejrzewam, że potrzebny jest jakiś sprzęt trudno dostępny w domowych warunkach, żeby ciężko było skopiować, ale jednak chciałbym wiedzieć.

 5. Można kupić i kleić na kasety magnetofonowe i VHS. Pamiętacie holoyec na tych sprzętach? :D

 6. @Lacky: http://www.hlhologram.com/How_is_hologram_made.html

 7. No brawa dla sprzedawcy, ktory zauwazy brak hologramu na karcie klienta, i z tej okazji nie dokona sprzedazy.

 8. A ja mam inne pytanie. Czy złodziej bez kodu CVV2 może wiele zrobić mając pozostałe dane karty z pierwszej strony?

  • Podobno w stanach idzie czasem kupić bez kodu CVV. Zresztą ten kod to tylko 3 cyfry (1000 możliwości) Nie pamiętam po ilu próbach paypal nie przyjmuje karty, ale kilka idzie wpisać. szansa na odgadnięcie mała, ale zawsze coś.

 9. Po 3-5 nieudanych próbach niektóre banki dzwonią do właścicieli kart. Po 10 chyba je nawet blokują ;) ja raz się tak załatwiłem i nie zjadlem chrupek ze Spoołemu ;d

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: