15:00
20/1/2014

Przez jednego z akcjonariuszy, który w zatajeniu przez IBM współpracy z NSA widzi przyczyny spadków zysków o 12 miliardów na rynku Chińskim, jakie dokonały się po wybuchu afery ze Snowdenem.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Dołączę do spelling nazis – “chinskim” małą literą się pisze :-{}

    • *chińskim

  2. “It’s the economy, stupid” – hasło wymyślone przez Amerykanina, ale to właśnie Amerykanie muszą je sobie czym prędzej odświeżyć. Język ekonomii to chyba jedyny sposób, dzięki któremu zrozumieją, że aktualne praktyki NSA i im podobnych agencji podważają zaufanie do technologii „made in USA” i do samego USA, co wprost ma przełożenie na wyniki finansowe amerykańskich firm.
    A dla naszego również dobra lepiej żeby to się stało wcześniej niż później.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: