15:00
20/1/2014

Przez jednego z akcjonariuszy, który w zatajeniu przez IBM współpracy z NSA widzi przyczyny spadków zysków o 12 miliardów na rynku Chińskim, jakie dokonały się po wybuchu afery ze Snowdenem.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Dołączę do spelling nazis – “chinskim” małą literą się pisze :-{}

    • *chińskim

  2. “It’s the economy, stupid” – hasło wymyślone przez Amerykanina, ale to właśnie Amerykanie muszą je sobie czym prędzej odświeżyć. Język ekonomii to chyba jedyny sposób, dzięki któremu zrozumieją, że aktualne praktyki NSA i im podobnych agencji podważają zaufanie do technologii „made in USA” i do samego USA, co wprost ma przełożenie na wyniki finansowe amerykańskich firm.
    A dla naszego również dobra lepiej żeby to się stało wcześniej niż później.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: