14:47
8/11/2019

Czytelnicy podesłali nam link do filmu, w którym Redakcja Pewnego Serwisu przechadza się po Pewnej Fabryce. Z kamerą. Cóż mogło pójść nie tak? :)

Może zróbmy mały konkurs — ile haseł naliczyliście i w których sekundach?

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Rozumiem że to taki company policy i każdy monitor wyposażony jest w pasek z loginem i hasłem ;-)

 2. Dwa.

 3. Strony się nie da otworzyć, bo Onet oczekuje ręcznego odznaczenia ponad 100 zgód marketingowych… Mam nadzieję, że UODO się nimi zjamie

 4. 1:45 – Poznan123
  7:44 – LDY2EBJ1 – [ wygląda jak hasło i to zmieniane :-) ]
  7:59 – BspzLabo123
  8:02 – j.w

 5. Tylko właściwie co z tego, skoro zalogować się można zapewne tylko z wewnątrz hali produkcyjnej, a żeby do niej wejść trzeba przejść przez ochronę i mieć odpowiedni identyfikator. Jak ktoś coś nawiwija, to będzie to osoba z wewnątrz lub taka której firma ufa i będzie to robić zapewne w zasięgu jakiejś kamery.

  • Pssst, password reuse.

  • Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Cała sztuka dzisiaj polega na tym że: “(..)poczekam, popatrzę, zrozumiem więcej i wtedy przyłączę się do akcji(..)”

 6. piękne

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: