7:50
22/7/2014

Plugin, który bada twoje “walory” i po kontakcie z giełdami reklam wyświetla wartość, jaką sieci reklamowe są chętne za Ciebie zapłacić aby uzyskać prawo do pokazania Ci reklamy. Narzędzie, co zrozumiałe, nie działa z AdBlockiem i podobnymi. Średnia wartość bida to: $0.001214

O tym skąd sieci reklamowe czerpią informację na nasz temat (nie zawsze w etyczny sposób, często wykorzystując błędy w implementacji technologii) pisaliśmy tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Hm, tani jestem. $0.000154
  Coś dziwne, że ludzie interesujący się technologiami, bezpieczeństwem (+ może jeszcze muzyka metalowa, tak mnie widzi google adsense) są tak mało warci.

  • Bo ludzie interesujący się bezpieczeństwem nie klikną w scamy i phishing :P
   Zresztą spójrzmy prawdzie w oczy – wyświetlenia i kliki strasznie się dzewaluowały.

 2. Kurcze… myślicie, że jest jakaś giełda? Może wystawie swoją zawrotną ofertę… $0.001205

 3. $0.001206
  A myślałem że więcej ;)
  0 addblocków w ostatnim czasie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: