7:50
22/7/2014

Plugin, który bada twoje “walory” i po kontakcie z giełdami reklam wyświetla wartość, jaką sieci reklamowe są chętne za Ciebie zapłacić aby uzyskać prawo do pokazania Ci reklamy. Narzędzie, co zrozumiałe, nie działa z AdBlockiem i podobnymi. Średnia wartość bida to: $0.001214

O tym skąd sieci reklamowe czerpią informację na nasz temat (nie zawsze w etyczny sposób, często wykorzystując błędy w implementacji technologii) pisaliśmy tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Hm, tani jestem. $0.000154
  Coś dziwne, że ludzie interesujący się technologiami, bezpieczeństwem (+ może jeszcze muzyka metalowa, tak mnie widzi google adsense) są tak mało warci.

  • Bo ludzie interesujący się bezpieczeństwem nie klikną w scamy i phishing :P
   Zresztą spójrzmy prawdzie w oczy – wyświetlenia i kliki strasznie się dzewaluowały.

 2. Kurcze… myślicie, że jest jakaś giełda? Może wystawie swoją zawrotną ofertę… $0.001205

 3. $0.001206
  A myślałem że więcej ;)
  0 addblocków w ostatnim czasie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: