9:08
10/4/2015

Policja w Indiach planuje wykorzystać drony do spryskiwania tłumów gazem pieprzowym. Według władz, ma to być mniej dotkliwe i skuteczniejsze niż okładanie protestujących pałkami. Drony już są, teraz policja zastanawia się jak podwiesić pod nie ładunki z gazem. Bardzo jesteśmy ciekawi, co Hindusi wymyślą do strącania dronów.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

18 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Kiedyś w pewnym afrykańskim kraju tubylcy poradzili sobie ze śmigłowcami (płatami wirników) za pomocą worków foliowych wypełnionych ciepłym powietrzem, które puszczane były jak balony.

 2. Do strącenia spokojnie wystarczy kamień.

 3. Albo łom, scenariusz z HL2 się urzeczywistnia ;)

  • Scenariusz HL2 się urzeczywistnia na Ukrainie. Co więcej, layout City17 jest uderzająco podobny do Odessy lub Mariupola, a Turczynow w stalowej marynarce na czarnym golfie bardzo przypominał dr Breena.

  • O ile mnie pamięć nie myli to jeden z projektantów poziomów HL2 pochodził z Ukrainy albo Rosji stąd taki styl konstrukcji City 17

  • A przypadkiem HL2 nie jest umiejscowiony w krajach bałtyckich?
   City 17 miało przypominać jak najbardziej miasto z wschodniej europy.

 4. @Tomek Rzucanie kamieniami w tlumie?? Swietny pomysl!

  • Taki sam jak strącanie dronów w tłumie.
   Kill a few to save many ;)

 5. Kurna, przeczytałem “pieprzone drony”, myślę, czemu niebezpiecznik nie lubi dronów ;)

  • Szczerze powiedziawszy jest mnóstwo powodów aby ich “nie lubić”.

 6. Same here :]

 7. http://samy.pl/skyjack/

 8. Zgaduję, że takie zabawki posiadają funkcję automatycznego powrotu do miejsca startu w przypadku awarii nadajnika. Myśle, że tu jest pole do manewru.

  • Jak złapanie drona, uszkodzenie radia i przyklejenie petardy do zbiornika z gazem?

 9. Proca ;)

 10. Zależnie od modelu drona, wystarczy zakłócić sygnał… I tyle! Dron martwy [*]

 11. A co to jest dronka?

  • Panna drona

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: