9:06
7/5/2010

Dokładnie za tydzień, rusza czwarta już edycja konferencji Infoshare, organizowanej przez chłopaków z Wirtualnej Polski. 1/3 Niebezpiecznika związana jest z tą konferencją od trzech lat i w tym roku również wygłosi tam “mroczną” prelekcję. Szczegóły poniżej:

Infoshare 2010

 • Kiedy: 13-14 maja 2010
 • Gdzie: Nowy Gmach Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG (budynek nr 22) ul. Gabriela Narutowicza 11/12, Gdańsk Wrzeszcz.
 • Agenda jest dostępna tutaj
 • Wstęp wolny!

Infoshare 2010 jest konferencją bezpłatną, ale żeby w niej uczestniczyć trzeba się szybciutko zarejestrować. W tym roku jest też konkurs, w którym można zgarnąć fajne nagrody, a chodzą słuchy, ze Niebezpiecznik to nawet koszulki będzie rozdawał i piwem częstował…

Mroczne prelekcje

1/3 Niebezpiecznika, niebezpieczną prelekcję pt. “Myśl jak Hacker” wygłosi dnia pierwszego, tj. w czwartek, o godzinie 15:00. Ponieważ uczestnicy konferencji to nie branża security, wykład przygotowaliśmy na “dostępnym” dla nietechnicznych poziomie (czyt. możecie zabrać swoje babcie i znajomych bez “inż.” przed nazwiskiem).

Oczywiście niebezpiecznikowa prelekcja to nie jedyna, dla której warto wybrać się na Infoshare. W programie takie internetowe sławy jak Mariusz Składanowski, właściciel JoeMonster.org, którego będzie można wprost zapytać o niedawne włamanie na serwer JoeMonstera :)

Swoje wykłady wygłoszą również chłopaki z Codility z Krzysztofem Kowalczykiem na czele, Marcin Jagodziński (dzięki któremu serwujemy wam krótkie newsy i ciekawe linki na Blipie) oraz Ragni, miłośnik Saabów, świstaków i Fotek ;-)

Jako patroni medialni konferencji, jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich, którym blisko i tym którym daleko, ale tęskno za morzem :-)

P.S. Może warto po konferencji zostać na weekend w Gdańsku? Z ciekawych imprez, zapowiada się noc muzeów, w ramach której planowane jest nocne zwiedzanie statków, spotkania z nurkami oraz dla miłośników teorii spiskowych — noc pośród teczek IPN ;)

Przeczytaj także:

16 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Mam nadzięję że uda się załapać na koszulkę niebezpiecznika :D

 2. Czytam Was już od dłuższego czasu, organizujecie bądź współorganizujecie wiele konferencji ale na ogół na terenach północnej Polski. Czy macie w planach podobne konferencje na południu, konkretnie na Podkarpaciu? Z chęcią bym się wybrał, ale niestety w chwili obecnej mam zbyt daleko. Prosiłbym o odpowiedź czy jest w ogóle na co liczyć, czy niestety nie macie w ogóle w planach organizowania podobnych konferencji na Podkarpaciu?

  Pozdrawiam :-)

 3. Może coś na śląsku?
  Może bezpieczeństwo technologii VoIP itp ? mało tego, a ciekawy temat :)

 4. Liczę na nagranie

 5. ciekawe jak wp może dawać konferencje nich lepiej sami się zabezpieczą
  mając bsql i paręnaście xss całkiem ciekawie :p
  “Myśl jak Hacker” i łataj swój portal :p

 6. @unknown: w Krakowie ostatnio była SEConference, a za chwilę będzie Confidence. Dwie najbardziej “security” konferencje w Polsce. Mało? :)

 7. @Piotr Konieczny: mylisz Podkarpacie z Małopolską, do Krakowa jednak mam daleko…

 8. A może ‘złoty środek’ – stolica ? ;)

 9. A może Białystok albo Suwałki? Zawsze będzie komuś daleko.

  Właśnie wróciłem z Gdańska z MTT szkoda, że nie odbyły się w ten weekend :/ może w okresie Wakacji coś uda mi się zaliczyć.

  Pozdrawiam

 10. Czy można będzie liczyć na jakieś video?

 11. @Piotr: nie przewidujemy transmisji video z konferencji.

 12. Konferencja miodzio :D szczególnie wstęp z filmu Johnny Mnemonic ( błyskawice były cool xD ) ogólnie wszystko to co było na niebezpieczniku + ubarwione fajnymi jajcarskimi komentarzami Piotra :D Nagralem troche telefonem ale siedziałem za daleko i nic kompletnie nie widać i jakość dzwięku jest ble,,,

 13. Było nieźle,szkoda że tak krótko.Wstydziłem sie na konferencji zapytać.Czy bedzie artykół o bezpieczeństwie bluetooth(bo jak co to robie liste modeli telefonów podatnych na atak DoS-już u paru stwierdziłem podatność)?

 14. Piotrek, wykład jak co roku ciekawy i bardzo fajnie poprowadzony. Dziękujemy jeszcze raz za przyjecie zaproszenia ;)

 15. […] co mówiłem o JennyCreature na Infoshare? […]

 16. Z tego co pamiętam to że nie zmienili praw i zostawili 777 bodajże w plikach backupowych.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: