15:14
17/4/2019

Na Infoshare co roku do Gdańska przyjeżdżają startuperzy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. Dwa dni konferencji to 9 tematycznych scen, 200 prelegentów, ponad 150 wystąpień oraz imprezy towarzyszące. W tym roku przewidziano wiele atrakcji dla deweloperów.

Jedna z dwóch największych scen konferencji Infoshare to DevTrends Stage. Tutaj zaproszeni eksperci opowiedzą o trendach w branży i podzielą się case studies z wdrożeń technologicznych w swoich firmach. Wystąpią m.in. Venkat Subramaniam (Agile Developer Inc.), Harry Roberts (CSS Wizardry Ltd.) oraz Scott Helme (Report URI).

Na tej scenie wystąpi również Piotr Konieczny z Niebezpiecznika.

Byliśmy na Infoshare także w poprzednich latach, ale to zdjęcie jest z innej konferencji :)

Na FullStack Stage, poświęconej programowaniu i architekturze wystąpi Felix Rieseberg ze SLACK-a, który przedstawi framework Electron wyjaśniając wady i zalety budowania aplikacji za pomocą JavaScript. Zobaczymy Todda Palino z LinkedIn i Trishula Goela, Mozilla, który opowie o tym,  co najlepsze w stronach mobilnych i natywnych aplikacjach.

Równolegle odbywać się będą prelekcje na DataTech Stage, gdzie usłyszymy jakich technologii, narzędzi i platform użyć do przetwarzania ogromnej ilości danych tak, by optymalizować procesy i realizować cele biznesowe. Na DataTech wystąpią m.in. Pere Urbon-Beyes z Confluent Inc, Alejandro Saucedo z The Institute for Ethical AI and ML i Piotr Turek, Michał Żmuda, DreamLab.

Mateusz Biliński z Niebezpiecznika pojawi się na DeepTech Stage. To scena skierowana do specjalistów AI. Z prelekcji na tej scenie deweloperzy dowiedzą się m. in co znajduje się w autonomicznych samochodach, jak działają systemy rozpoznawania obrazu i głosu oraz z czego zbudowane są komputery kwantowe.

Na Crypto&Security Stage eksperci tacy jak Jean-Philippe Aumasson (Teserakt AG), Alex “Jay” Balan (Bitdefender) czy Anastasiia Voitova (Cossack Labs) podejmą próbę znalezienia odpowiedzi na pytania: czy blockchain jest rozwiązaniem, które powinno zwiększyć nasze zaufanie do świata cyfrowego? Oraz jak zabezpieczyć nasze pieniądze i prywatne dane? Tutaj poznacie metody, technologie i przypadki z rozwiązaniami tych pytań.

Po pierwszym dniu konferencji uczestnicy wezmą udział w Great Networking Party z koncertem na żywo, który już na stałe zawitał w agendzie Infoshare Conference. Okazje do networkingu i dobrej zabawy to również Before i After Party.

Więcej informacji i rejestracja na stronie Infoshare.pl

Zniżka na wejściówkę

Wejściówki na tak sporą imprezę są nieproporcjonalnie małe do atrakcji. Ale mimo to cena może być jeszcze niższa :) Jeśli chcecie oszczędzić 10% na bilecie, wykorzystajcie kod rabatowy dla naszych czytelników: IS19_Niebezpiecznik 

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. No zastanawiam się jaki bilet kupić – za 599 netto jest bilet z “Speed Dating”, niedostępny dla zwykłych śmiertelników po 59 zł sztuka ;)

    • Speed Dating jest tylko dla Startupów. To co istotnym wyróżnikiem CP to dostęp do specjalizowanych scen technologicznych: DeepTech, DataTech, Crypto&Security oraz FullStack. Plus zniżka 25% na warsztaty!
      Całość różnicy tutaj: https://infoshare.pl/is-register/

  2. A w tle logo najbardziej szpiegującej firmy technologicznej na swiecie – hiałej xD

    • Chyba sprzedałeś temat wystąpienia Piotrka :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: