15:14
17/4/2019

Na Infoshare co roku do Gdańska przyjeżdżają startuperzy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. Dwa dni konferencji to 9 tematycznych scen, 200 prelegentów, ponad 150 wystąpień oraz imprezy towarzyszące. W tym roku przewidziano wiele atrakcji dla deweloperów.

Jedna z dwóch największych scen konferencji Infoshare to DevTrends Stage. Tutaj zaproszeni eksperci opowiedzą o trendach w branży i podzielą się case studies z wdrożeń technologicznych w swoich firmach. Wystąpią m.in. Venkat Subramaniam (Agile Developer Inc.), Harry Roberts (CSS Wizardry Ltd.) oraz Scott Helme (Report URI).

Na tej scenie wystąpi również Piotr Konieczny z Niebezpiecznika.

Byliśmy na Infoshare także w poprzednich latach, ale to zdjęcie jest z innej konferencji :)

Na FullStack Stage, poświęconej programowaniu i architekturze wystąpi Felix Rieseberg ze SLACK-a, który przedstawi framework Electron wyjaśniając wady i zalety budowania aplikacji za pomocą JavaScript. Zobaczymy Todda Palino z LinkedIn i Trishula Goela, Mozilla, który opowie o tym,  co najlepsze w stronach mobilnych i natywnych aplikacjach.

Równolegle odbywać się będą prelekcje na DataTech Stage, gdzie usłyszymy jakich technologii, narzędzi i platform użyć do przetwarzania ogromnej ilości danych tak, by optymalizować procesy i realizować cele biznesowe. Na DataTech wystąpią m.in. Pere Urbon-Beyes z Confluent Inc, Alejandro Saucedo z The Institute for Ethical AI and ML i Piotr Turek, Michał Żmuda, DreamLab.

Mateusz Biliński z Niebezpiecznika pojawi się na DeepTech Stage. To scena skierowana do specjalistów AI. Z prelekcji na tej scenie deweloperzy dowiedzą się m. in co znajduje się w autonomicznych samochodach, jak działają systemy rozpoznawania obrazu i głosu oraz z czego zbudowane są komputery kwantowe.

Na Crypto&Security Stage eksperci tacy jak Jean-Philippe Aumasson (Teserakt AG), Alex “Jay” Balan (Bitdefender) czy Anastasiia Voitova (Cossack Labs) podejmą próbę znalezienia odpowiedzi na pytania: czy blockchain jest rozwiązaniem, które powinno zwiększyć nasze zaufanie do świata cyfrowego? Oraz jak zabezpieczyć nasze pieniądze i prywatne dane? Tutaj poznacie metody, technologie i przypadki z rozwiązaniami tych pytań.

Po pierwszym dniu konferencji uczestnicy wezmą udział w Great Networking Party z koncertem na żywo, który już na stałe zawitał w agendzie Infoshare Conference. Okazje do networkingu i dobrej zabawy to również Before i After Party.

Więcej informacji i rejestracja na stronie Infoshare.pl

Zniżka na wejściówkę

Wejściówki na tak sporą imprezę są nieproporcjonalnie małe do atrakcji. Ale mimo to cena może być jeszcze niższa :) Jeśli chcecie oszczędzić 10% na bilecie, wykorzystajcie kod rabatowy dla naszych czytelników: IS19_Niebezpiecznik 

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. No zastanawiam się jaki bilet kupić – za 599 netto jest bilet z “Speed Dating”, niedostępny dla zwykłych śmiertelników po 59 zł sztuka ;)

    • Speed Dating jest tylko dla Startupów. To co istotnym wyróżnikiem CP to dostęp do specjalizowanych scen technologicznych: DeepTech, DataTech, Crypto&Security oraz FullStack. Plus zniżka 25% na warsztaty!
      Całość różnicy tutaj: https://infoshare.pl/is-register/

  2. A w tle logo najbardziej szpiegującej firmy technologicznej na swiecie – hiałej xD

    • Chyba sprzedałeś temat wystąpienia Piotrka :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: