20:45
1/6/2011

InfoTRAMS 2011

Stowarzyszenie ISSA Polska oraz Oracle zapraszają na Seminarium InfoTRAMS (Information, Technology, Risk, Audit, Management, Security) “Fusion tematyczny, bazy danych, kariera i prywatny sprzęt w pracy”, które odbędzie się 30 czerwca 2011 w siedzibie firmy Telekomunikacja Polska przy ul. Twardej 18 w Warszawie (w Sali „Ogrody innowacji” na parterze). Niebezpiecznik objął patronat nad tą imprezą.

InfoTRAMS 2011

Na najbliższym seminarium InfoTRAMS omówione zostaną najskuteczniejsze sposoby zabezpieczania baz danych; jak je monitorować oraz jak audytować. Ponadto poruszony zostanie temat wykorzystania prywatnych telefonów i tabletów w pracy oraz ich wpływu na bezpieczeństwo firmowych danych. Na koniec omówione zostaną możliwości pracy w Polsce, Europie, przydatne certyfikaty, zarobki i możliwości rozwoju.

Agenda spotkania

09:15 Rejestracja uczestników
09:50 Otwarcie seminarium; Hubert Pilarski, ISSA Polska
10:00 “W pełni bezpieczna koncepcja prywatnej chmury w oparciu o wysokowydajne, elastyczne rozwiązania Oracle”; Jakub Połeć, Exalogic Business Development Manager
10:35 “Najskuteczniejsze sposoby zabezpieczania baz danych, jak je monitorować oraz jak audytować”; Bartosz Kryński, Clico Sp. z o.o.
11:10 Przerwa kawowa
11:40 “Ryzyko operacyjne w obszarze infrastruktury informatycznej – perspektywa firmy Oracle”; Krzysztof Grabczak, Oracle
12:15 “Bring your own device, czyli bezpieczna infrastruktura sieciowa dla prywatnych urządzeń mobilnych”; Wiesław Stawiski, LANservice
12:45 Lunch
14:00 „Przegląd certyfikatów branżowych”; Jacek Skorupka, Skanska S.A.
14:35 ” Perspektywy zatrudnienia dla branży Bezpieczeństwa IT w najbliższej przyszłości”; Krzysztof Piłka, TeamQuest
15:10 Losowanie nagród, zamknięcie seminarium
15:20 Przerwa kawowa
15:40 Walne zgromadzenia Stowarzyszonych ISSA Polska (sesja dostępna jedynie dla pełnoprawnych Członków ISSA Polska)

Rejestracja i darmowe wejściówki

Bezpłatne uczestnictwo przewidziane jest dla Członków Stowarzyszenia ISSA Polska, OWASP Polska oraz posiadaczy certyfikatu CISSP (numery członkowskie należy podać w polu “Uwagi”, będą one weryfikowane). Liczba miejsc ograniczona. Uczestnictwo dla pozostałych kosztuje 499 PLN. Rejestracja tutaj.

Osoby, które nie są jeszcze członkami ISSA Polska mogą zapisać się do Stowarzyszenia. Po dokonaniu rejestracji wejście na seminarium będzie gratis. Podczas seminarium przewidziany jest poczęstunek w ramach przerw kawowych oraz lunch. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa oraz będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. szkoda tylko że członkostwo kosztuje 95USD rocznie, w sumie na jedno wychodzi…

    mogliby zrobić zniżki dla biednych studentów :c

    • Jak na jedno, jak nie. 260 zeta na rok, to 21 zeta na miesiąc. To ja więcej wydaję miesięcznie na papier toaletowy, o biletach nie mówiąc.

  2. Przecież członkostwo w ISSA kosztuje tylko 30USD/rok (http://www.issa.org/Join/Membership-Types.html#Student). Płacisz w USA, polski chapter nie pobiera opłat. W tej cenie masz darmowy wstęp na wszystkie seminaria ISSA i często instytucji zaprzyjaźnionych. Dodatkowo poprzez ISSA Connect uzyskujesz dostęp do materiałów o security. Przy tym nawiązujesz kontakty w środowisku, które będą Ci procentować;-)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: