19:38
18/6/2019

Operator Paczkomatów rozesłał ostrzeżenie do swoich klientów i przestrzega ich przed atakiem “z dopłatą do zbyt ciężkiej przesyłki”. Brawo! Dobry ruch. Czekamy teraz na kolejne firmy spedycyjne.

Oby jak najwięcej klientów InPostu odebrało tę wiadomość i się z nią zapoznało. A poza tym komunikatem warto przeczytać nasz opis tego ataku krok-po-kroku, pokazujący jak przestępcy okradają nim ofiary. I jeśli możecie, to jeszcze raz Was zachęcamy do przesłania tego artykułu każdemu znajomemu. To naprawdę najpopularniejszy sposób w jaki Polacy obecnie tracą pieniądze.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Pewnie znów wysłali z jakimiś koślawymi nagłówkami albo z dziwnego serwera, bo do mnie nie doszło.
    Poza tym pierwszy URL w Waszym artykule (ten do ostrzeżenia) ma brzydkie dodatki.

  2. Dzisiaj dostałem tego typu sms, akcja więc wciąż żywa. SMS podpisany jako InPost:

    Drogi Adresacie, ze wzgledu na wage zamowionego przedmiotu, prosimy o dokonanie doplaty, aby paczka mogla ruszyc w droge https://kurieala.com/oplata592

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: