16:22
7/1/2014

* Intel zabija markę McAfee

Intel kupił McAfeego i wycofuje jego markę z rynku. Teraz będzie to Intel Security. Przy okazji, przypominamy jak odinstalować McAfeego — instrukcja samego założyciela firmy:

A oto jak John McAfee zareagował na ruch Intela:

I am now everlastingly grateful to Intel for freeing me from this terrible association with the worst software on the planet. These are not my words, but the words of millions of irate users. My elation at Intel’s decision is beyond words

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. He, przeczytałem na Instalkach o tym że McAfee zmienił nazwę na Intel Security to od razu się domyślałem że “miszczowie” wykupili prawa do niego ;]

 2. Od dawna byl slabo aktualizowany, trudno konfigurowalny i ogolnie sooooo ’90’s

 3. Mistrzostwo, dzięki :D

 4. Ile intel zapłacił za McAfee?

  • 8mld

  • 2zł

 5. Ja slyszalem, ze to mca zaplacil Intelowi :)

 6. “Intel zabił matkę McAfee”

 7. Uwielbiam jak do mnie do firmy przychodzą klienci i mi mówią, że firma XXX stanowczo poleca ten siet jak antywirus, ba! Kroją ich jak się tylko da.

 8. Dzięki za cynk, teraz będę wiedział czego nie instalować.

 9. W jednym z korpo dla którego pracowałem działało to guano.
  Mulenia komputerów nie da się opisać słowami. McAfee potrafił ubić
  nawet Core i5.

 10. https://www.cnet.com/news/meltdown-spectre-intel-ceo-no-recall-chip-processor/

  “Intel chips from the last 15 years are affected, the company said. That’s an awful lot of computers, though Intel declined to say how many chips it’s shipped since then, and in any event it’s impossible to know how many are still in use.”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: