18:24
14/1/2014

Bruce poleca 2 eseje na ten temat.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ciężko by narzędzie zbudowane w innym celu powstrzymało nagle plan zrobiony przez tych samych ludzi, po co pisać o tym eseje .. ?

 2. Skoro sami zorganizowali to i zapobiec niemogli,
  Odrazu uprzedam glupie komentarze, jezeli to byl zamach terorystyczny to co udezylo w Pentagon bo napewno niebyl to samolot

 3. haha dobre. nie była możliwa bo nikt nie szpieguje rządowych maili :)))) nikt normalny nie wierzy w bajkę o terrorystach i złożone jak domki z kart 2 wieże.

 4. Przecież właśnie po tym stworzyli program PRISM, bo “nie powiązali zdarzeń” a USA wysadziło WTC właśnie po to, by NSA miało pretekst do inwigilacji w przyszłości. Jakimś cudem, wszyscy “ważniejsi” dostali tego dnia urlop.

  • K… Te eseje potwierdzają w/w “teorie spiskowe”. Dość chaotycznie o nich wspomniałem… Wiedzieli, że atak wtedy nastąpi, ale zamiast temu przeciwdziałać, wykorzystali to jako pretekst do inwigilacji w przyszłości. Podłożyli ładunki, żeby WTC widowiskowo runęło, a “ważniejszym” dali urlop.

 5. Nie dwa, a trzy budynki (WTC 9, w niego nic nie przywaliło) tego dnia się pięknie złożyły. Jak podczas kontrolowanego wyburzenia.

 6. Tak czy siak trzeba im przyznać, że nie przebierają w środkach, aby jak najdłużej utrzymać przy życiu swoją opartą na ropie gospodarkę :) a skutkiem ubocznym jest przyzwolenie społeczne na “róbta co chceta” jeśli tylko hasłem przewodnim jest teroryzm, chyba już nawet bardziej popularnym w stanach niz okarżanie o pedofilię. I popatrzcie, osiągnęli tyle zabijając raptem kilkaset osób.

 7. @incomplete
  Kilkaset? Kilka tysiecy.

 8. @OkropNick
  Nie WTC 9 tylko WTC 7.
  “Jak podczas kontrolowanego wyburzenia.”
  Bo to bylo kontrolowane wyburzenie, kretynie.
  Zrobili to specjalnie, zeby miec pretekst do inwigilacji obywateli.

  • Nie nazywaj mnie kretynem, zwykła literówka. Poza tym ironizowałem, wiem że to było kontrolowane wyburzenie. Wiosna jest, idź na spacer albo zmarszcz Freda – może Ci się humor poprawi.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: