0:18
3/10/2013

Szczegóły na Telegraphie. Od 2007 w Iranie zamordowano 5 naukowców zajmujących się fizyką nuklearną. O zamachy (te w realnym jak i wirtualnym świecie) oskarża się izraelski Mossad —

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. O zamachy (te w realnym jak i wirtualnym świecie) oskarża się izraelski Mossad —

  Nie możliwe. Kolejna bezpodstawna teoria spiskowa, a przecież powszechnie wiadomo że teorie spiskowe są nieprawdziwe. Na pewno po prostu jakiś psychol szedł ulicą i akurat trafiał po kolei na Irańskich naukowców. Czy od razu trzeba popadać w teorie spiskowe?
  Pamiętajcie: Służby specjalnie siedzą na dupie w urzędzie, a zajmują się piciem kawy i ploteczkami, a nie knuciem spisków.

  • taaa

  • Hah, zastanawiałem się po co tyle ironii, aż zobaczyłem nicka – i cóż, myślę, że masz rację, przypadki i nieszczęście po ludziach chodzą ;)

 2. @Iran: [ostatnie zdanie] – polskie może tak, ale nie izraelskie. :P

  • Polskie też nie. Śmieszy mnie ogólna opinia o polskich służbach wywiadu. Wbrew temu co ludzie twierdzą, to nie są żadni debile. Nawet Tomaszek potrafi dużo zamieszania zrobić, a jest pajacem. Jeśli nie wiecie co robi wywiad i uważacie, że nie robią nic – robią perfekcyjną robotę. Proste.

 3. Czekam na odwet. Serio!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: