0:18
3/10/2013

Szczegóły na Telegraphie. Od 2007 w Iranie zamordowano 5 naukowców zajmujących się fizyką nuklearną. O zamachy (te w realnym jak i wirtualnym świecie) oskarża się izraelski Mossad —

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. O zamachy (te w realnym jak i wirtualnym świecie) oskarża się izraelski Mossad —

  Nie możliwe. Kolejna bezpodstawna teoria spiskowa, a przecież powszechnie wiadomo że teorie spiskowe są nieprawdziwe. Na pewno po prostu jakiś psychol szedł ulicą i akurat trafiał po kolei na Irańskich naukowców. Czy od razu trzeba popadać w teorie spiskowe?
  Pamiętajcie: Służby specjalnie siedzą na dupie w urzędzie, a zajmują się piciem kawy i ploteczkami, a nie knuciem spisków.

  • taaa

  • Hah, zastanawiałem się po co tyle ironii, aż zobaczyłem nicka – i cóż, myślę, że masz rację, przypadki i nieszczęście po ludziach chodzą ;)

 2. @Iran: [ostatnie zdanie] – polskie może tak, ale nie izraelskie. :P

  • Polskie też nie. Śmieszy mnie ogólna opinia o polskich służbach wywiadu. Wbrew temu co ludzie twierdzą, to nie są żadni debile. Nawet Tomaszek potrafi dużo zamieszania zrobić, a jest pajacem. Jeśli nie wiecie co robi wywiad i uważacie, że nie robią nic – robią perfekcyjną robotę. Proste.

 3. Czekam na odwet. Serio!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: