16:00
19/8/2014

* IT TechDay 2014

29 września odbędzie się konferencja ITechDay organizowana przez Warszawską Grupę Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW). Hasłem przewodnim wydarzenia będzie “Access & Information Protection”.

Istotą konferencji będzie możliwość praktycznego uczestnictwa słuchaczy we wszystkich ćwiczeniach realizowanych przez prowadzących w środowisku Windows 8.1 oraz Hyper-V. Sesje poprowadzą znani prelegenci posiadający certyfikaty zawodowe oraz bardzo bogate doświadczenie praktyczne.

Wstęp na konferencję będzie bezpłatny.
Miejsce konferencji – audytorium Microsoft Polska
Grupa docelowa – administratorzy IT, inżynierowie IT, architekci IT, dyrektorzy IT
Aktualności można śledzić na www.facebook.com/ITechDay oraz www.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: