14:43
3/1/2019

Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) zaprasza na kolejną konferencję z cyklu ITechDay.

Tematy wiodące tegorocznego spotkania to:

  • rozwiązania chmury publicznej i prywatnej,
  • aspekty gromadzenia i bezpiecznego przechowywania danych,
  • zapewnienie wysokiej dostępności,
  • automatyzacja zadań w środowiskach IT,
  •  analiza i ocena zabezpieczeń infrastruktury IT.

Sesje będą odbywały się równolegle na trzech ścieżkach technicznych oraz jednej ścieżce biznesowej.

Konferencja odbędzie się 7 marca 2019r. w siedzibie Wyższej Szkoły Menedżerskiej na warszawskiej Pradze. Udział jest bezpłatny, ale… limit uczestników został określony na 600 osób. Gośćmi będą administratorzy, inżynierowie, architekci i kadra zarządzająca IT z polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich branżach przemysłu.

Szczegóły na stronie internetowej www.ITechDay.pl, a aktualności będą przedstawiane na tablicy www.facebook.com/ITechDay. Rejestracja będzie uruchamiana w czterech pulach, ale zapewne warto już teraz zaklepać sobie miejsce.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Konferencja dla studentów, tematy które miały mówić o czymś fajnym i ciekawym tylko wspomniały o tym na koniec, technikalii praktycznie zero oprócz chyba jednej sesji Grześka Tworka i jeszcze jednej o Azure – ale tam techniczne rzeczy wspomniane na koniec. Szkoda bo jechałem zajarany a wróciłem tak jak z MS Summita z Pragi rok temu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: