9:30
26/2/2010

W sieci natrafiliśmy na krótki filmik, pokazujący jak należy korzystać z BlueTooth, żeby być bezpiecznym:

Większość z porad wydaje się być bardzo naiwna, a mimo to wciąż wiele osób zapomina o podstawowych zabezpieczeniach i zdrowym rozsądku…

P.S. Najbardziej ubawił nas fragment “Jeśli uważasz, że jesteś atakowany — odejdź.” Dodalibyśmy “odejdź szybko”. :-)

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Nie lepiej po prostu wyłączyć Bluetooth ?;p

  2. Też byłem tego zdania, dopóki nie zacząłem używać headsetu po BT ;)

  3. @Piotr Konieczny
    Jest jeszcze coś takiego, jak tryb “oszczędzania energii” – połączenie można zestawić tylko z jednym urządzeniem BT. Podłączasz tę swoją słuchawkę i już nie musisz się martwić o zakwasy :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: