9:30
26/2/2010

W sieci natrafiliśmy na krótki filmik, pokazujący jak należy korzystać z BlueTooth, żeby być bezpiecznym:

Większość z porad wydaje się być bardzo naiwna, a mimo to wciąż wiele osób zapomina o podstawowych zabezpieczeniach i zdrowym rozsądku…

P.S. Najbardziej ubawił nas fragment “Jeśli uważasz, że jesteś atakowany — odejdź.” Dodalibyśmy “odejdź szybko”. :-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Nie lepiej po prostu wyłączyć Bluetooth ?;p

  2. Też byłem tego zdania, dopóki nie zacząłem używać headsetu po BT ;)

  3. @Piotr Konieczny
    Jest jeszcze coś takiego, jak tryb “oszczędzania energii” – połączenie można zestawić tylko z jednym urządzeniem BT. Podłączasz tę swoją słuchawkę i już nie musisz się martwić o zakwasy :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: