10:35
4/6/2020

Dziś o 20:00 przez godzinę będziemy opowiadali (i na przykładach z życia pokazywali) jak (nie)bezpiecznie kupować w internecie:

  • Na co uważać, aby nie zostać oszukanym i nie stracić pieniędzy?
  • Jak weryfikować nieznane sklepy i sprzedawców?
  • Co zrobić, jeśli zamiast zamówionego towaru dostaniecie figę z makiem albo cegłę?
  • Czy warto płacić za ubezpieczenia i programy ochrony kupujących czy to ściema?
  • Jak zemścić się na nieuczciwym sprzedawcy? 😈

Przejdziemy też przez najpopularniejsze scamy zakupowe i problemy na różnych platformach sprzedażowych. Od Allegro przez OLX do Aliexpress. Webinar przystępnym językiem — i jak zwykle z humorem — poprowadzi Piotrek Konieczny, założyciel Niebezpiecznika.

Dołącz do naszego wykładu online!

Aby wziąć udział w webinarze, zapisz się przez ten formularz. Jak wprowadzisz kod SZOP20, to pokażesz, że potrafisz oszczędzać podczas internetowych zakupów, bo 20 PLN zostanie Ci w kieszeni :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Mam horom curke, a wiem, że wcześniej dało się kupić to webinarium taniej. Wcześniej dawaliście kod obniżający o 10zł… Szukam, szukam… jest! Ale co tam! Chciałem go podrasować i zmieniłem w nim jedną cyferkę. I PODNIÓSŁ mi cenę o 2 dychy…

  2. Witam. Czy będą jakieś materiały na maila z tego webminara?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: