10:35
4/6/2020

Dziś o 20:00 przez godzinę będziemy opowiadali (i na przykładach z życia pokazywali) jak (nie)bezpiecznie kupować w internecie:

  • Na co uważać, aby nie zostać oszukanym i nie stracić pieniędzy?
  • Jak weryfikować nieznane sklepy i sprzedawców?
  • Co zrobić, jeśli zamiast zamówionego towaru dostaniecie figę z makiem albo cegłę?
  • Czy warto płacić za ubezpieczenia i programy ochrony kupujących czy to ściema?
  • Jak zemścić się na nieuczciwym sprzedawcy? 😈

Przejdziemy też przez najpopularniejsze scamy zakupowe i problemy na różnych platformach sprzedażowych. Od Allegro przez OLX do Aliexpress. Webinar przystępnym językiem — i jak zwykle z humorem — poprowadzi Piotrek Konieczny, założyciel Niebezpiecznika.

Dołącz do naszego wykładu online!

Aby wziąć udział w webinarze, zapisz się przez ten formularz. Jak wprowadzisz kod SZOP20, to pokażesz, że potrafisz oszczędzać podczas internetowych zakupów, bo 20 PLN zostanie Ci w kieszeni :)

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Mam horom curke, a wiem, że wcześniej dało się kupić to webinarium taniej. Wcześniej dawaliście kod obniżający o 10zł… Szukam, szukam… jest! Ale co tam! Chciałem go podrasować i zmieniłem w nim jedną cyferkę. I PODNIÓSŁ mi cenę o 2 dychy…

  2. Witam. Czy będą jakieś materiały na maila z tego webminara?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: