20:06
21/5/2020

Coraz więcej osób kupuje online, zwłaszcza teraz. Niestety, cyberprzestępcy nie śpią i w internecie co chwilę pojawiają się kolejne fałszywe sklepy a nieuczciwych sprzedawców nawet na znanych i szanowanych platformach sprzedażowych nie brakuje. Oszuści na wiele sposobów starają się nas naciągnąć albo wprost okraść.

Jak się przed tym ustrzec? O tym opowiemy na naszym webinarze “Bezpieczeństwo Zakupów Internetowych“, który odbędzie się 4 czerwca 2020r o godz. 20:00.

Ten webinar zawiera wszystko, co powinno się wiedzieć, aby bezpiecznie i z zachowaniem prywatności kupować i płacić w internecie.

 • Jak nie dać się oszukać podczas internetowych zakupów i transakcji?
 • Jak można rozpoznać fałszywy sklep internetowy?
 • Która metoda płatności jest najlepsza dla klienta?
 • Jak zapłacić mniej i czy zawsze się to opłaca?
 • Do czego masz prawo jako konsument kupujący przez internet?
 • Co robić, kiedy towar nie przychodzi, a sprzedawca milczy?
 • Co robić, jeśli towar przyszedł, ale nie jest zgodny z opisem?
 • Na co jeszcze uważać podczas zakupów w sieci?

Odpowiedzi na te i inne pytania powiązane z bezpieczeństwem zakupów i płatności online znajdziesz w naszym 1,5h webinarze pt. Bezpieczeństwo Zakupów Internetowych.

Webinar poprowadzi założyciel Niebezpiecznika, Piotr Konieczny, który kupuje i płaci w internecie od ponad 20 lat i kilka razy musiał walczyć z nieuczciwymi sprzedawcami w związku ze swoimi zakupami, a kilkaset razy pomagał naciągniętym Czytelnikom Niebezpiecznika w odzyskaniu straconych pieniędzy.

Webinar zostanie przeprowadzony przystępnym, zrozumiałym dla każdego językiem tak, aby bez problemu mogły w nim wziąć udział osoby mniej techniczne. Ale gwarantujemy, że kilka z przekazywanych na webinarze informacji zaskoczy też najbardziej doświadczonych wyjadaczy. Do wzięcia udziału w webinarze potrzebujesz przeglądarki internetowej (na laptopie lub smartfonie) i dostępu do internetu.

Kup bilet

Webinar odbędzie się 4 czerwca 2020, godz. 20:00 i potrwa ok. półtorej godziny. Po webinarze odbędzie się sesja Q&A, podczas której Piotr na żywo odpowie na pytania uczestników. Jeśli godzina niezbyt Ci pasuje — nie przejmuj się, o ile dołączysz do webinara w ciągu 24h od jego rozpoczęcia będziesz mógł go zobaczyć w całości.

Cena biletu będzie codziennie o północy wzrastać, więc nie czekajcie z zakupami. Taniej nie będzie.

Ściągawka gratis!

Po webinarze, każdy z uczestników otrzyma od nas ściągawkę w PDF, która podsumuje wszystkie rzeczy, jakie warto zrobić przed, w trakcie i po zakupach internetowych, aby zminimalizować ryzyko oszustwa i straty pieniędzy.

Pssst, bilet na ten webinar to idealny prezent na ❤️Dzień Matki❤️, jeśli Twoja mama robi internetowe zakupy :)

Daj znać znajomym!

Codziennie do redakcji Niebezpiecznika trafiają informacje od oszukanych w internecie osób. Zależy nam na tym aby ta liczba zmalała. Dlatego, nawet jeśli Ty nie planujesz wzięcia udziału w tym webinarze, prześlij info o nim Twoim znajomym. Dzięki!

PS. I jak zwykle, dla osób czytających do końca mamy kod rabatowy: CEGŁA10 obniżający cenę o 10PLN. Wpisz go w formularzu zamówienia.

Przeczytaj także:

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Mam nadzieję, że język będzie przystępny dla moich Rodziców 60+ ;)

  • Jeśli sami korzystają z komputera i internetu do zakupów, to tak.

 2. Może założycie Niebezpiecznego Discorda do szybkiego ostrzegania o oszustwach

  • Może. Ale czy aby na pewno discord to najlepsze narzędzie do tego celu?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: