20:06
21/5/2020

Coraz więcej osób kupuje online, zwłaszcza teraz. Niestety, cyberprzestępcy nie śpią i w internecie co chwilę pojawiają się kolejne fałszywe sklepy a nieuczciwych sprzedawców nawet na znanych i szanowanych platformach sprzedażowych nie brakuje. Oszuści na wiele sposobów starają się nas naciągnąć albo wprost okraść.

Jak się przed tym ustrzec? O tym opowiemy na naszym webinarze “Bezpieczeństwo Zakupów Internetowych“, który odbędzie się 4 czerwca 2020r o godz. 20:00.

Ten webinar zawiera wszystko, co powinno się wiedzieć, aby bezpiecznie i z zachowaniem prywatności kupować i płacić w internecie.

 • Jak nie dać się oszukać podczas internetowych zakupów i transakcji?
 • Jak można rozpoznać fałszywy sklep internetowy?
 • Która metoda płatności jest najlepsza dla klienta?
 • Jak zapłacić mniej i czy zawsze się to opłaca?
 • Do czego masz prawo jako konsument kupujący przez internet?
 • Co robić, kiedy towar nie przychodzi, a sprzedawca milczy?
 • Co robić, jeśli towar przyszedł, ale nie jest zgodny z opisem?
 • Na co jeszcze uważać podczas zakupów w sieci?

Odpowiedzi na te i inne pytania powiązane z bezpieczeństwem zakupów i płatności online znajdziesz w naszym 1,5h webinarze pt. Bezpieczeństwo Zakupów Internetowych.

Webinar poprowadzi założyciel Niebezpiecznika, Piotr Konieczny, który kupuje i płaci w internecie od ponad 20 lat i kilka razy musiał walczyć z nieuczciwymi sprzedawcami w związku ze swoimi zakupami, a kilkaset razy pomagał naciągniętym Czytelnikom Niebezpiecznika w odzyskaniu straconych pieniędzy.

Webinar zostanie przeprowadzony przystępnym, zrozumiałym dla każdego językiem tak, aby bez problemu mogły w nim wziąć udział osoby mniej techniczne. Ale gwarantujemy, że kilka z przekazywanych na webinarze informacji zaskoczy też najbardziej doświadczonych wyjadaczy. Do wzięcia udziału w webinarze potrzebujesz przeglądarki internetowej (na laptopie lub smartfonie) i dostępu do internetu.

Kup bilet

Webinar odbędzie się 4 czerwca 2020, godz. 20:00 i potrwa ok. półtorej godziny. Po webinarze odbędzie się sesja Q&A, podczas której Piotr na żywo odpowie na pytania uczestników. Jeśli godzina niezbyt Ci pasuje — nie przejmuj się, o ile dołączysz do webinara w ciągu 24h od jego rozpoczęcia będziesz mógł go zobaczyć w całości.

Cena biletu będzie codziennie o północy wzrastać, więc nie czekajcie z zakupami. Taniej nie będzie.

Ściągawka gratis!

Po webinarze, każdy z uczestników otrzyma od nas ściągawkę w PDF, która podsumuje wszystkie rzeczy, jakie warto zrobić przed, w trakcie i po zakupach internetowych, aby zminimalizować ryzyko oszustwa i straty pieniędzy.

Pssst, bilet na ten webinar to idealny prezent na ❤️Dzień Matki❤️, jeśli Twoja mama robi internetowe zakupy :)

Daj znać znajomym!

Codziennie do redakcji Niebezpiecznika trafiają informacje od oszukanych w internecie osób. Zależy nam na tym aby ta liczba zmalała. Dlatego, nawet jeśli Ty nie planujesz wzięcia udziału w tym webinarze, prześlij info o nim Twoim znajomym. Dzięki!

PS. I jak zwykle, dla osób czytających do końca mamy kod rabatowy: CEGŁA10 obniżający cenę o 10PLN. Wpisz go w formularzu zamówienia.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Mam nadzieję, że język będzie przystępny dla moich Rodziców 60+ ;)

  • Jeśli sami korzystają z komputera i internetu do zakupów, to tak.

 2. Może założycie Niebezpiecznego Discorda do szybkiego ostrzegania o oszustwach

  • Może. Ale czy aby na pewno discord to najlepsze narzędzie do tego celu?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: