11:00
14/4/2014

kilka rad od CERT-u. A dla bardziej wymagających przypominamy o naszym szkoleniu z Bezpieczeństwa Aplikacji Mobilnych, które odbędzie się 22-23 maja w Krakowie (zostało jeszcze 5 wolnych miejsc ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Czy tylko mi wyświetla się błąd certyfikatu na stronie Certu?

  [code]www.securecoding.cert.org używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ nie dostarczono łańcucha wystawców. (Kod błędu: sec_error_unknown_issuer)[/code]

  • I co ciekawe, tylko w FF. Chrome i Opera nie widzą problemu w certyfikacie.

   BTW, z jakiegoś powodu myślałem, że działa w komentarzach BBCode ;)

  • BBCode nie, ale HTML tak (choć tu tylko niektóre kody, jak blockquote, b czy i).

 2. mi na andku naked browser tez melduje blad cert.

 3. Pierwsza, najważniejsza rada – nie wchodzić na strony z wygasłym certyfikatem ;)
  Cert – do roboty, instalować nowy cert ;)

  • Certyfikat jest ważny (prawie nówka, z 8 kwietnia), w Fx nie ma certyfikatu pośredniego “Comodo RSA Organization Validation Secure Server CA”, który jest do pobrania na stronach Comodo.

 4. U mnie również występuje, a Android… http://imgur.com/ALhAzeC

 5. Macie podobne tipy na iOS? :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: