12:25
13/3/2024

Najpierw w skrócie, bo bilety schodzą błyskawicznie (tu powód) i zanim doczytacie do końca tego posta, to na Warszawę i Kraków może już nie być miejsc.

Wznawiamy nasz kultowy wykład “Jak nie dać się zhackować?“, czyli 3 godzinny materiał, który zawiera wszystko, co dziś obowiązkowo musi wiedzieć każdy Polak korzystający z internetu — są demonstracje ataków na żywo na publiczności i są praktyczne, ale proste do zastosowania porady, które zwiększą bezpieczeństwo zarówno Twoich danych, oszczędności jak i sprzętu z którego korzystasz. Co istotne, całość prowadzona jest przystępnym językiem, przez co wykład jest zrozumiały dla każdego, nawet przez osoby zupełnie nietechniczne i spoza branży IT, więc można zabrać rodziców/dziadków/dzieci ze sobą lub kupić im bilet na prezent.

Zarezerwuj sobie miejsce już teraz, bo od północy znika pula biletów “promo” w obniżonej cenie. No chyba że zabraknie miejsc wcześniej, to znikną wcześniej:

📮 Nie ma twojego miasta? Pewnie niebawem się pojawi — wpisz poniżej swojego e-maila i miasto, a wyślemy Ci wiadomość, kiedy uruchomimy wykład w Twojej okolicy:
Historia tego wykładu

Spora część z Was, bo już prawie 100 000 osób (!) było na tym wykładzie w minionych latach, na jednej z kilkudziesięciu jego edycji w różnych miastach (tak, to największy tego typu projekt szkoleń z cyberbezpieczeństwa w Polsce). I pewnie w komentarzach ci co byli potwierdzą, jaki klimat panuje na sali. Ale dla tych, którzy nie byli — zobaczcie krótki filmik-relację, nagrany przy okazji wykładu w 2022 roku:

 

Do tej pory tego jak “nie dać się zhackować cyberprzestępcom” uczyliśmy tylko i wyłącznie pracowników największych polskich firm na szkoleniach zamkniętych odbywających się w ich siedzibach. Jeśli Twoja firma nie zakupiła u nas takiego szkolenia, nie miałeś możliwości zobaczenia naszego dopracowanego, pełnego praktycznych porad i widowiskowych pokazów wykładu. Ale teraz pozyskanie tej wiedzy przez osoby prywatne jest możliwe, a nawet wskazane!

Dlatego nie czekaj i kup bilet, zwłaszcza, że średnia ocena od uczestników tego wykładu to aż 9,34/10

🎁 Bilet możesz kupić jako prezent dla kogoś: Mamy, Taty, Babci, Dziadka, Syna, Córki, znajomego któremu odwirusowywałeś komputer ;) Jest to najlepiej zainwestowane pieniądze. Bliscy zabezpieczą się sami i nie będą Ci zawracać głowy. W tym przypadku lepiej sprawdza się prewencja niż reakcja po fakcie.

Co będzie na wykładzie?

Spotkanie trwa łącznie ok. 3,5 godziny (z 15 minutową przerwą w środku) a na koniec, dla chętnych, realizujemy sesję pytań i odpowiedzi. Oto lista poruszanych na wykładzie zagadnień:

 • Jak poprawnie zabezpieczyć komputer i smartfona, aby nie zostały one zhackowane przez cyberprzestępców
 • Jak nie paść ofiarą popularnych w Polsce internetowych oszustw, scamów i przekrętów, także tych z wykorzystaniem AI
 • Jak chronić swoją prywatność w trakcie korzystania z e-maila, aplikacji i serwisów społecznościowych
 • Jak zabezpieczyć swoje dane i komunikację, aby nie zostały one przez nikogo podsłuchane lub wykradzione
 • Jak bezpiecznie robić zakupy w internecie
 • Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej

Powyższe zagadnienia ilustrujemy przykładami realnych ataków, jakie w ostatnich miesiącach dotknęły Polaków, a dodatkowo sami, na żywo, pokazujemy jak atakują cyberprzestępcy.

Fotka z jednej z edycji tego wykładu.

Wierz nam, że w trakcie tych pokazów szczęka opadnie Ci nie raz, nawet jeśli “robisz w IT”. Szkolimy ludzi z cyberbezpieczeństwa od ponad 15 lat i gwarantujemy, że nikt, kto weźmie udział w tym wydarzeniu, już nigdy nie będzie tym samym człowiekiem :) Ale oczywiście nie musisz nam wierzyć — zapoznaj się z opiniami uczestników ostatnich edycji tego wykładu.

4 godziny samego konkretu, nie byłem na lepszym wykładzie.

Podobało mi się, że przedstawione to było w sposób zrozumiały dla osób niezwiazanych z IT.

Wykład był bardzo merytoryczny i dlatego przy najbliższej krakowskiej edycji będę chciał kupić wejściówki dla moich rodziców ;)

Pełna agenda i więcej opinii znajdziesz na stronie wykładu Jak nie dać się zhackować?.

Bilety

Wybierz swoje miasto, kliknij i kup bilet! I do zobaczenia na wykładzie!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A propos tematu, podobno były teraz włamy na routery Orange u prywatnych klientów, coś wam wiadomo na ten temat?

 2. I co tam wyciekło? pewnie baza emailii, no bo nic innego konkretnego chyba nie można wykorzystasć.

 3. Wrocław będzie mój :)

 4. Do zobaczenia w WWA :)

 5. czy będą inne miasta?

  • Możesz się dopisać z Twoim miastem. Analizujemy to skąd zgłasza się najwięcej zainteresowanych. Ale na miasta niewojewodzkie raczej szanse marne.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: