20:32
14/2/2015

* Jak Obama zagłusza telefony

Mudge opublikował serię zdjęć, które pokazują ciekawe anomalie w sieci GSM. Pomiarów dokonano w miejscu, które wizytował Barack Obama. Mudge sugeruje, że to IMSI Catcher zarządzany przez ochronę prezydenta.

B9vnpsbCUAAgh_Q

B9wwg8HCMAEMur8

B9wwgdyCEAAepTh

Dokładnie w ten sam sposób działają polskie służby. Przykład mieliśmy kilka lat temu w Krakowie, podczas pogrzebu prezydenta Kaczyńskiego na Wawelu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Wie ktos co to za apka?

    • Trololololololololo…:)

      Zastanawia mnie, tylko po co to komu w miejscu, które wizytował… jakby miał zamiara jeszcze tam wrócić :)

    • Tak jak widać na zdjęciach jest to aplikacja Baseband firewall na telefonie CryptoPhone

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: