8:23
16/8/2011

Jeśli chcesz ominąć bramki na lotniskach w USA, wystarczy że przebierzesz się za pilota. TSA wprowadza nowe regulacje, na mocy których piloci są zwolnieni z tzw. “screeningu”, podobnie jak ich bagaż. Czy ktoś widzi tu błąd logiki biznesowej? :>

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Bagaż pilota idealny do przemytu skoro nikt nie będzie go sprawdzał ;)

 2. Jak regulacja wejdzie w życie, to możemy się spodziewać nagłego wzrostu zainteresowania pracą pilota w USA.

 3. I w ten sposób zarobki pilotów wzrosną trzykrotnie – wiwat przemyt…

 4. Chyba nie wierzycie, ze nie beda ch kontrolowac, screening odpada ale osobiste kontrole wyrywkowe beda… no co wy…

 5. > Czy ktoś widzi tu błąd logiki biznesowej?

  Ja widzę błąd w logice autora. Ze screeningu mają być zwolnieni piloci, a nie goście przebrani za pilotów. Poza tym – po co marnować czas na prześwietlanie pilotów, którzy (jeśli będą chcieli) i tak mogą porwać lub rozbić samolot?

 6. ciekawe czy ktos doczytal jaka kara jest przewidziana za podanie sie za pilota :)

  ps. Elvisa pewnie tez bez problemu przez bramke przepuszcza,

  ps2. za to ciekawa sprawa z bagazem ..

  • A bin Ladena?

 7. A przecież w “Katastrofach w przestworzach” pokazywali, że steward napadł na pilotów, stewardessę i pasażerów (normalnym pistoletem), i tak porwany samolot popchnął w dół. I po tym incydencie zlikwidowali prawo, że piloci i obsługa idą bez kontroli. A teraz to cofają. Miłej katastrofy!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: