13:10
7/9/2020

Udział w naszym Internetowym Kursie OSINT-u to spora korzyść dla firm, co potwierdzają setki spółek, które od startu przedsprzedaży wykupiły dostępy swoim pracownikom do naszego kursu. Jeśli i Ty chciałbyś skorzystać z firmowego budżetu szkoleniowego, ale potrzebujesz “podkładki” w postaci opisu kursu, to podeślij swojemu przełożonemu lub działowi HR tego PDF-a, który opisuje korzyści dla Twojej firmy wynikające z Twojego udziału w naszym kursie OSINT.

A co jeśli moja firma nie ma budżetu szkoleniowego?

Jeśli w Twojej firmie nie ma oficjalnie żadnego budżetu szkoleniowego, to i tak podeślij szefowi tego PDF-a, bo korzyści wynikające z rejestracji na to szkolenie w trwającej przedsprzedaży są tak atrakcyjne, że łatwo da się przekonać :)

Wiedza jaką przekazujemy przydaje się podczas wykonywania obowiązków służbowych na wielu stanowiskach, nie tylko w sektorach takich jak finanse i bankowość, ubezpieczenia, przemysł, wymiar sprawiedliwości, prawo.

Pobierz PDF opisujący korzyści dla firm!

Aby pobrać PDF, należy podać swój firmowy adres e-mail w formularzu poniżej (podanie prywatnego adresu e-mail nie spowoduje reakcji). W odpowiedzi odeślemy Ci PDF-a, którego będziesz mógł wydrukować lub w wersji elektronicznej przesłać szefowi lub firmowemu działowi szkoleń, aby zarejestrowali Cię o opłacili Ci udział w naszym Internetowym Kursie OSINT-u:
 

NIE ZWLEKAJ! Przedsprzedaż i tak atrakcyjne warunki udziału w naszym kursie OSINT trwają tylko do piątku. Po tej dacie rośnie cena, a kolejni rejestrujący się kursanci nie otrzymają wieczystego dostępu do materiałów. Dołącz już teraz do kilkuset osób, które na naszej platformie edukacyjnej nauczą się jako pozyskiwać dane na temat osób i firm.

 

Kupując Kurs OSINT w przedsprzedaży w cenie 997 PLN otrzymujesz:

✅ dostęp do naszej platformy szkoleniowej i kursu opartego o sprawdzoną, poszerzoną agendę niebezpiecznikowego szkolenia z OSINT-u, w którym udział wzięło już 3000 zadowolonych osób. To łącznie ponad 20 godzin profesjonalnie przygotowanego materiału!

[tylko w przedsprzedaży!] wieczysty dostęp do naszej platformy z kursem z dziesiątkami nagrań i dodatkowymi materiałami edukacyjnymi. Kolejne osoby otrzymują dostęp na rok, a Ty masz go na zawsze! :)

✅ dostęp do zamkniętej grupy uczestników kursu, na której trenerzy i inni uczestnicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Czasem odpowie Ci funkcjonariusz trzyliterowych służb, czasem od komornik, a czasem osoba, która zarządza systemem z którego potrzebujesz konkretnych danych…

✅ udział w zamkniętym lajwie (webinarze) z trenerami. Być może zrobimy więcej lajwów…

certyfikat potwierdzający udział w kursie

[tylko w przedsprzedaży!] gwarancję najniższej ceny — po zakończeniu przedsprzedaży będzie drożej

[tylko w przedsprzedaży i tylko dla osób prywatnych!] wliczony w cenę dodatkowy rabat dla osób, które kurs finansują samodzielnie na własny, niekomercyjny użytek. Standardowy koszt dostępu w przedsprzedaży dla pozostałych uczestników to 1226zł, zyskujesz więc dodatkowe 220 PLN!


Aktualizacja 7.09.2020, 22:25
Jak widać, nasze argumenty działają, niektórzy mają już pierwsze sukcesy


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ciekawi mnie czy to nie jest jakaś próba wyłudzenia danych, tak po prostu mam wam wysłać adres do szefa lub do działu zajmującego się budżetem? .-.

  • Nie potrzebujemy adresu Twojego szefa. Potrzebujemy Twojego adresu firmowego i na niego Ci prześlemy PDF-a, którego Ty możesz przekazać szefowi, działowi HR, albo na jego bazie przygotować się do rozmowy :)

 2. Sądzicie, że można przekonać kierownika starej daty z firmy kolejowej? Pracuję głównie przy
  biurku.

  • Nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz :)

 3. Jest możliwe że nie wszystkie wasze maile przechodzą przez filtry w mojej firmie, prawdopodobnie te z załącznikami pdf nie. Co w takiej sytuacji ?

 4. Witajcie

  Jestem pasjonatem i czytelnikiem waszej strony od wielu lat.Zarabiam nie duzo bo mam duza rodzine:).
  Umkna mi kurs w promocyjnej cenie a szkoda.Czy mozna liczyc ze przed Bozym Narodzeniem bedzie kilka dni spowrotem promocyjnej ceny tego 1000zl?. Dalibyscie znac pod komentarzem?. Naprawde super sprawa ten kurs dla mnie jako pasjonata i pamietam ze pisalem Wam kiedys abyscie wlasnie zrobili taki kurs online.

  Dzieki tak czy siak ze wogule jest.Poki co poza moim zasiegiem finansowym.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: