13:47
4/7/2022

Udział w naszym Internetowym Kursie OSINT-u to spora korzyść dla firm, co potwierdzają tysiące spółek, które od startu kursu wykupiły dostępy swoim pracownikom. Jeśli nie chcesz przegapić wieczystego dostępu do materiałów, który wymaga rejestracji na kurs do 7 lipca, ale chciałbyś skorzystać z firmowego budżetu szkoleniowego i potrzebujesz “podkładki” w postaci opisu kursu, to podeślij swojemu przełożonemu lub działowi HR tego PDF-a. Opisaliśmy w nim korzyści dla Twojej firmy wynikające z Twojego udziału w naszym kursie OSINT i kilka argumentów “dla szefa”.

Wiedza jaką przekazujemy przydaje się podczas wykonywania obowiązków służbowych na wielu stanowiskach, nie tylko w sektorach takich jak finanse i bankowość, sourcing, ubezpieczenia, przemysł, wymiar sprawiedliwości, prawo. Dołącz do ponad 2200 osób z różnych branż, które na naszej platformie edukacyjnej nauczą się jako pozyskiwać dane na temat osób i firm.

Pobierz PDF opisujący korzyści dla firm!

Aby pobrać PDF, należy podać swój firmowy adres e-mail w formularzu poniżej (podanie prywatnego adresu e-mail nie spowoduje reakcji). W odpowiedzi odeślemy Ci PDF-a, którego będziesz mógł wydrukować lub w wersji elektronicznej przesłać szefowi lub firmowemu działowi szkoleń, aby zarejestrowali Cię i opłacili Ci udział w naszym Internetowym Kursie OSINT-u:
 

Czy to działa? Tak, działa:

Dlatego NIE ZWLEKAJ! Pobierz i podeślij PDF szefowi, bo tak atrakcyjne warunki udziału w naszym kursie OSINT trwają tylko 7 lipca. Po tej dacie wieczysty dostęp do materiałów nie będzie możliwy — przechodzimy na rozliczenie abonamentowe i aby mieć dostęp do aktualnych materiałów i zamkniętego forum, subskrypcję trzeba będzie regularnie przedłużać.

 

Kupując Kurs OSINT do 7 lipca otrzymujesz:

  ✅ dostęp do praktycznego, najbardziej rozbudowanego kursu z OSINT-u w Polsce, opartego o sprawdzoną, znacznie poszerzoną agendę niebezpiecznikowego szkolenia z OSINT-u, w którym udział wzięło już ponad 5000 zadowolonych osób. Łącznie jest to ponad 80 lekcji i 24 godziny profesjonalnie przygotowanych materiałów wideo!
  wieczysty dostęp do materiałów szkoleniowych (jeśli zapiszesz się przed 7 lipca, 23:59),
  wieczysty dostęp do zamkniętej grupy, na której trenerzy i inni uczestnicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Czasem odpowie Ci funkcjonariusz trzyliterowych służb, czasem prawnik, który pomagał w podobnych sprawach, a czasem osoba, która zarządza systemem z którego potrzebujesz konkretnych danych… (jeśli zapiszesz się przed 7 lipca, 23:59),
  ✅ możliwość darmowego udziału w zamkniętych lajwach/webinarach z trenerami
  certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie
  ✅ możliwość otrzymania dodatkowego certyfikatu potwierdzającego praktyczne umiejętności w temacie OSINT-u po zdaniu opcjonalnego egzaminu.

A co jeśli moja firma nie ma budżetu szkoleniowego?

Jeśli w Twojej firmie nie ma oficjalnie żadnego budżetu szkoleniowego, to i tak podeślij szefowi tego PDF-a, bo korzyści wynikające z rejestracji na to szkolenie w terminie przed 7 lipca są tak atrakcyjne, że łatwo da się przekonać :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Kurs jak każdy kurs Niebezpiecznika jak zwykle super. Ale społeczność discordowa kursu bije na głowę wszystko

 2. […] kredyt hipoteczny. Podane adresy prawdopodobnie są powiązane z kredytem. Stosując techniki OSINT-u da się połączyć te dane z innymi informacjami o ludziach. Każde masowe udostępnienie danych […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: