14:22
22/11/2013

Hm… jeśli wierzyć temu, to trzeba na siebie zwymiotować oraz się posikać — a jak to nie zadziała — rozpłakać się. Za Schneierem.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “to trzeba na siebie zwymiotować oraz się posikać — a jak to nie zadziała — rozpłakać się” – nie nie nie i jeszcze raz nie. Spowodujecie lawine niepotrzebnych i nieuzasadnionych ekskrementów bo nieuważnie przeczytaliście artykuł.
  Najpierw należy się rozpłakać a jeśli to nie pomoże można rozluźnić zwieracze.

  Jak się gość najpierw pobrudzi a potem bedzie plakał to nie wiadomo czy płacze przez areszt czy z powodu słabych zwieraczy ;)

 2. Szkoda ze nie na radiowoz.

 3. Podoba mi się ten pomysł.
  “Jeśli jedziecie w czterech ziomków i chcecie, aby policja was nie zatrzymała, niech przynajmniej jeden z was ma na sobie widoczny element ubioru wskazujący na wasz zawód”
  Czyli jeśli jedziesz z kumplami i nie chcesz, aby cię policja zatrzymała, załóż kask. Albo wszyscy załóżcie kaski, na pewno nikt nie zwróci na to uwagi xD

  • Hmm, czyli teoretycznie jeśli jestem instruktorem karate, czy innych sztuk walki to powinienem jeździć w kimono? Coś jednak w tym jest, że ninja są niewidzialni.

 4. Jak uniknąć aresztu?

  W Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: